Acil Yardım Exe Sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fisnee

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım Exe Sorunu.
Lütfen Yardım Edin Windows xp 2000 kullanıyorum Bilgisayarıma Exe Dosyalarını Ne İndire Biliyorum Ne Kurabiliyorum Ondan Dolayı Virs Prgramım Yok 1 Aydır Deli ldum Son Çarem Sizsiniz Yardımcı oLun Ltfen.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hatamı alıyorsun?

aeercan66

aeercan66

Üye
bilgisayarın güvenlik duvarı ayarlarını kapatmayı denedin mi? virüs kaynaklı da olabilir, aşağıdakileride deneyebilirsin ama şu devirde format kolay bir işlem en iyisi sen onu bir formatla emin ol sorunu tespit etmekten kısa sürecektir:oke:
- CTRL-ALT-DEL yaparak görev yöneticisinden GONE.SCR adında bir işlem varsa sonlandır
- Başlat > Çalıştır > %WINDIR%\SYSTEM32 yaz ve enterla
- Başlat > Çalıştır > ATTRIB -h -s -r GONE.SCR yaz ve enterla
- system32 klasöründe GONE.SCR dosyasını Shift + Delete tuşlalarıyla sil.
yada Başlat > Çalıştır > DEL GONE.SCR yaz ve enterla

- Başlat > Çalıştır > regedit yaz ve enterla.
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run\
bölümünde sağ tarafta
C:\WINNT\SYSTEM32\gone.scr
gibi bir registry kaydı varsa o registry kaydını sil.

• Beğen
Tepkiler: Fisnee

Fisnee

Üye
    Konu Sahibi
Yok Hata Almıyorum Mesela bi dosya yklyorum adı melesa asd.exe %99 oluyor sonra süresiz zaman kaldı diyor sonra kesiliyor deliricem ya l,ütfen yardım edin aeercan66 kardeşim dediğini yapamadım ya o GONE.SCR yok Format Atmayı Bilmiyorum. :ağlarım:

aeercan66

aeercan66

Üye
Yok Hata Almıyorum Mesela bi dosya yklyorum adı melesa asd.exe %99 oluyor sonra süresiz zaman kaldı diyor sonra kesiliyor deliricem ya l,ütfen yardım edin aeercan66 kardeşim dediğini yapamadım ya o GONE.SCR yok Format Atmayı Bilmiyorum. :ağlarım:
format çokta zor bir iş deil ya hem windows 8'e windows 7'ye yükselt pcyi xp kalmadı artık xpden sonra windows 8 karışık gelir ama win7'ye geçmelisin bence hem windows 8de açıklar var gibi pc çok çabuk virüs kaptı:off: elinde format cd'si varmı? varsa öğrenirsin atmayı resimli anlatımlarla felan yardımcı oluruz

Fisnee

Üye
    Konu Sahibi
Tm Abi Ben Format CD si Alıyım fark ediyomu CD Win7 xp diye Oana Göre Alıyım Saten Yeni Pc Alıcam ozamana kadar idare etmem lazım bana ulaşırmısın.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt