acil yardım edin lüften

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gizemlirap

gizemlirap

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım edin lüften
arkadaşlar windows xp işletim sistemi xp ve dosya türü ntfs olan bilgisayarımda uzun dosya isimleri olan dosya ne açılıya ne kopyalayanıya ne siliniye ama ben açmak istiyorum arkadaşlar yardım Ekran Görüntüsü :

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Sanırım klasör yolları çok uzun ondan bahsediyorsan.Winrar ya da alternatif Explorer yazılımlarını deneyebilirsin.Olmazsa LiveCD ile açmayı dene.

gizemlirap

gizemlirap

Üye
    Konu Sahibi
LiveCD linkinide verirsen iyi olur abi

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Konuyu değiştirmişsin.Önceden bahsettiğin sorun bu değildi.Resimde gösterdiğin türden olan dosyalara sağ tuşla bu şekilde erişiyorsan dosya hasarlı kurtarılmış demektir.Yani yapacak birşey yok.

Bunları deneyebilirsin.

gizemlirap

gizemlirap

Üye
    Konu Sahibi
peki dosyayı nasıl hasarsız yaparım nedved abi

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Canım benim hatalı kurtarmışsın galiba.Mesela C sürücüsünde kurtardığın bir dosyayı , tekrar C sürücüsüne kurtarmışsın yani çıkarmışsın.Kurtarma yaparken en iyi yöntem harici bir HDD ya da USB bağlamaktır.

Dosyaların için maalesef yapacak birşey yok.Kurtarmadan önce danışsaydın yardımcı olmaya çalışırdık.Geçmiş olsun.

gizemlirap

gizemlirap

Üye
    Konu Sahibi
şmdi nedved abi senin yanlışın var bende d deki silinen verileri c ye attım şuanda d sürücüsünde hiçbirşey yok yani hala d deki dosyaları kurtarabilirim hani dedin ya kurtarmadan önce yardım etmeye çalışırdık dedin ya hala bi sans var sen bana söyle en iyi programı söylede abi hatasız olarak getirebiliyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt