acil yardım 6260


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

partizan27

Üye
    Konu Sahibi
6260 kullanıyorum. wma formatlı müzikleri çalmıyor. bunu için ne yapmalıyım. wma yı mp3 e çeviren program var mı. şimdiden teşekkür ederim.. :'(
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
maalesef wma ları dinleyemiyorsun....
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
WMA ve WMV , hiç bir S60 Serisi telefonda çalmaz ve çaldırılamaz. ;)

ImTOO Mpeg Encodor Programı ile , WMA formatları MP3'e çevirebilirsiniz. ;;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt