Acil Yard1m Lütfenn....


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar p910i me format att1m ingilizce yuklendi bunu nas1 turkce yapcam dosyalar bolumunde var fakat p800 icin bi yard1m lutfenn...


Acil ama lütfen...


Acil :vur: :vur:
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Telefon ayarlarında dil seçimi olması lazım yani mutlaka vardır.. ;)


Oradan baktın mı?
 

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
aga bakt1mda sadece us ingilizce var...
 
Shadowman07

Shadowman07

Üye
hemen yardımcı olayım..


Dil doyalarına BuradaN ulaşabilirsin saygılar..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt