Acil N-gage Qd Arıyorum...Çokk Ciddyim :help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pc_turk

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:18pt;line-height:100%">acil 0 veya ikinci el n-gage qd arıyorum.... ciddiye alanlar için msn adresim; [email protected]</span> sitem

pc_turk

Üye
    Konu Sahibi
ya bi bakar mısınız ciddiyim ya buyrun numaram: 05422252441

RockFord Fosgate

Üye
tamam kardes bılıyoruz cıddı oldugunu satan olursa yazar sen bı gıttıgıdıyor a bak daha ıyı oolur&#33;&#33;

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
inşalla bulursun kardeş

cenkozgen

cenkozgen

Üye
eger izmirdeysen yardımcı olmaya calısırım. burda satan bi kaç telefoncu var su anda.

achilles_kenan

Üye
ben de istiyorum&#33;&#33; n-gage qd yada klasik....

RockFord Fosgate

Üye
gıttıgıdıyorda war dolusuyla nıye bı gozatmıyorsunuz:)))

achilles_kenan

Üye
yaw kredi kartım yok

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla nette sıfır mevcut kredi kartın yok ama havale yap

336 ytl sıfır qd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt