Yardım Acil ! Klasör Kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
Arama yapmadık ki :) dizin yazdık :hmmm

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
pardon aynen şöyle yazıyor: D/mes öğesi bulunamıyor. yazımı düzeltin ve yeniden deneyin

Skymich

Skymich

Üye
Ben ararştırdım biraz PC de kaldı programın adı ama Data'lı bişeydi. Googlea Klasörüm Kayboldu yaz, ilk çıkan siteye gir oada senin gibi olay yaşamış arkadaş var. Bi kaç program önermişler. Bi dene onları istersen işe yarıyor dıyolar.

coolasker54

coolasker54

Üye
Her derdimizin devası olarak karşımıza çıkan combofix. Yükle ve tarama yap.

il.ya

il.ya

Üye
Picassa yükle, bilgisayarında nekadar resim varsa kendi içerisine alır, eğer mes klasörü silinmemişse bahsettiğin resimöeri ve resimlerin dizininide bulabilirsin bir ihtimal

Uhops

Uhops

Üye
Picassa yükle, bilgisayarında nekadar resim varsa kendi içerisine alır, eğer mes klasörü silinmemişse bahsettiğin resimöeri ve resimlerin dizininide bulabilirsin bir ihtimal
*.jpg veya *.png ilede yapabilir.D diskinin boyutunu ve içinde olan klasörlerin boyutunu topla aynı sonucu vercek mi bakalım bi.
pardon aynen şöyle yazıyor: D/mes öğesi bulunamıyor. yazımı düzeltin ve yeniden deneyin
Bide MES'i büyük mü yazdın küçük mü? :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Ben ararştırdım biraz PC de kaldı programın adı ama Data'lı bişeydi. Googlea Klasörüm Kayboldu yaz, ilk çıkan siteye gir oada senin gibi olay yaşamış arkadaş var. Bi kaç program önermişler. Bi dene onları istersen işe yarıyor dıyolar.
bakıyorum hemen kardeşim
Her derdimizin devası olarak karşımıza çıkan combofix. Yükle ve tarama yap.
combofix i şimdi indiriyorum. deneyeceğim inşAllah çalışır
aynı mantıkla winrar ile aradım ama bulamadım. combofix te olmazsa picasa yı kurup deneyeceğim
*.jpg veya *.png ilede yapabilir.D diskinin boyutunu ve içinde olan klasörlerin boyutunu topla aynı sonucu vercek mi bakalım bi.
Bide MES'i büyük mü yazdın küçük mü? :)
mes sanırım küçüktü. zaten ben küçük olarak denedim. Mes te olabilir. büyük küçük harf duyarlıdır değil mi ?

Uhops

Uhops

Üye
:bilmm

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İ care data programıyla tüm klasörü tekrar yükleyebildim çok şükür . :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Skymich

Skymich

Üye
Hayırlı olsun kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
EyvAllah :)

Ayca117

Üye
üzgünüm daha yeniyim. 2. sayfaya bakmadım. o yüzden hata oldu. :gul: Üzgünüm.

Son düzenleme:

Üst Alt