Yardım Acil ! Klasör Kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Acil ! Klasör Kayboldu
resim de gösterdiğim yerde MES adında bir klasör vardı. o klasörün için de fotoğraf yedeklerim vs vardı. ama arkadaşlar birden kayboldu. daha dün buradaydı ama bugün baktım yok. dosya gizlenmiş olabilir dedim ayarlardan gizliliği açtım falan ama yine yok. ne yapabilirim nasıl o dosyayı tekrar getirebilirim ?? ve de dosyanın kendisi yok ama dosya silinmemiş sanırım çünkü yerel disc de hala aynı boyutta silinse yaklaşık 7-8 gb boşalırdı. lütfen yardım önemli yedeklerim var orada benim

ayrıca işletim sistemi windows 8.1 geri yükleme noktası falan mı döndürsem ? bir sonuca varır mıyım ?

Uhops

Uhops

Üye
Aramadan klasör ismini ara yada içindeki bi dosyanın ismini belki yanlışlıkla belgelerime vb. yerlere taşınmış olabilir.

Skymich

Skymich

Üye
WinRAR'dan o klasörün olduğu yere git, görürsün. Veya "Düzenle>Klasör ve Arama Seçenekleri>Görünüm>Gizli Klasörleri Göster" e basman yeterli. Resimde burada :

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Aramadan klasör ismini ara yada içindeki bi dosyanın ismini belki yanlışlıkla belgelerime vb. yerlere taşınmış olabilir.
yaptım dediğini ama sonuç çıkmadı kardeşim bulmuyor ?
WinRAR'dan o klasörün olduğu yere git, görürsün. Veya "Düzenle>Klasör ve Arama Seçenekleri>Görünüm>Gizli Klasörleri Göster" e basman yeterli. Resimde burada :

bu nu da yaptım ama yine sonuç çıkmadı hocam _?

Skymich

Skymich

Üye
Arkadaşım tek çare var. Sistem Geri Yüklemeyi çalıştır, silindiği günden 1 gün öncesine git. Sistem Geri Yüklemeyi bilmiyosan resimli anlatabilirim...

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım tek çare var. Sistem Geri Yüklemeyi çalıştır, silindiği günden 1 gün öncesine git. Sistem Geri Yüklemeyi bilmiyosan resimli anlatabilirim...
kardeşim sana zahmet anlatabilir misin ? bir hafta öncesine dönmek istiyorum mesela ben ? ayrıca bu hafta için de kurduğum programlar bundan etkilenir mi ?

Uhops

Uhops

Üye
kardeşim sana zahmet anlatabilir misin ? bir hafta öncesine dönmek istiyorum mesela ben ? ayrıca bu hafta için de kurduğum programlar bundan etkilenir mi ?
Evet. Büyük ihtimal silinir.

Skymich

Skymich

Üye
Etkilenir malesef. Ben sana Resimleri arşivledim PC'ye indirip 1-2-3 adlarını sıra sıra aç.
Link:

(NOT: KLASÖR KAYBOLDUKTAN SONRA ÖNEMLI BIR PROGRAMIN VARSA BIR DISKE VEYA BELLEĞE AKTARMANI ÖNERIRIM. AKSI TAKDIRDE SILINIR)
Bu yöntem %90 işe yarıyor. Inş. olur kardeşim...Etkilenir malesef. Ben sana Resimleri arşivledim PC'ye indirip 1-2-3 adlarını sıra sıra aç.
Link:

(NOT: KLASÖR KAYBOLDUKTAN SONRA ÖNEMLI BIR PROGRAMIN VARSA BIR DISKE VEYA BELLEĞE AKTARMANI ÖNERIRIM. AKSI TAKDIRDE SILINIR)
Bu yöntem %90 işe yarıyor. Inş. olur kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Etkilenir malesef. Ben sana Resimleri arşivledim PC'ye indirip 1-2-3 adlarını sıra sıra aç.
Link:

Bu yöntem %90 işe yarıyor. Inş. olur kardeşim...Etkilenir malesef. Ben sana Resimleri arşivledim PC'ye indirip 1-2-3 adlarını sıra sıra aç.
Link:

Bu yöntem %90 işe yarıyor. Inş. olur kardeşim...
kardeşim Allah razı olsun. hemen indirip uygulayacağım. inşAllah sorunsuz bir şekilde olur

Skymich

Skymich

Üye
ınş. Olur kardeş.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
hocam dediğinizi yaptım harfiyen. bilgisayar yeniden başladı falan ama olmadı malesef... yine de Allah razı olsun

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5
Skymich

Skymich

Üye
Kötü olmuş kardeşim. Ben onu bi araştırıyım belki arkadaşlarım bılıyodur.

Uhops

Uhops

Üye
C: /users/..../MES/ yazsan olurmuki?

Uhops

Uhops

Üye
User yoksa kullanıcılar olabilir. Sen o dizini kendi dosyalarına göre yaz.Tam mavi okun ucuna çift tıkla, tek tıklarsan seçili yerin üstüne yazar. :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yine olmadı yav.... çatlayacağım inan.......

Üst Alt