Acil Flash Ev Ekranından Anlayan Biri Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Acil Flash Ev Ekranından Anlayan Biri Lazım
Arkadaşlar bu konuda (eğer yanlış çevirmediysem :ehe) adam ikonların yerleri değiştirilebilir ve sayfa sayısı arttırılabilir bi flash ev ekranı yaptığını yazmış ama daha tam tamamlayamamış çünkü telefonu satmış topbar kısmını bitirememiş biride konunun altına topbar dosyasını atmış bu işten anlayan biri bi el atarsa çok süper bi flash ev ekranı ortaya çıkabilir dosyaları eklenti olarak vericem

Ekli dosyalar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bu flash ev ekranlarından nefret ediyorum zorunda kalmadığım sürece hayatta kullanmam ben

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
asla! İlerde ofw edit yapacağım belki o zaman bir süre mecbur kullanmak zorunda kalırım :(

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
tamam sakinim ben :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
neymiş gadget klasörüne atçakmışım şuymuş buymuş deli eder insana ben telefondan bu tarz işlemleri yapmayı sevmiyorum xplore'den de tiksiniyorum mesela ama çok işime yarıyo o nefret ettğim program (çelişkiye bak :D)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
neymiş gadget klasörüne atçakmışım şuymuş buymuş deli eder insana ben telefondan bu tarz işlemleri yapmayı sevmiyorum xplore'den de tiksiniyorum mesela ama çok işime yarıyo o nefret ettğim program (çelişkiye bak :D)
home screen manager diye bi program paylaştım onda nereye atarsan at bulup liste halınde gösteriyo sende istediğini seçiyosun :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ofw editleyeceğim zaan belki uğraşırım o zaman :D

LeaD3R

LeaD3R

Üye
bunu nere atcam ben
cahil olduğumdan anlayamadım da :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
benim flash ev ekranı arşivime bak orda anlatım var :)

LeaD3R

LeaD3R

Üye
bu biraz farklı diye şeettim topbar falan varya

LeaD3R

LeaD3R

Üye
gadget.swf'si yok bunun :(

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
2.dosyayı indir içindeki swf dosyasının adını gadget yap :)

LeaD3R

LeaD3R

Üye
deneyelim bi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt