Acil bilgi lütfenn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

venüs75

Üye
    Konu Sahibi
Acil bilgi lütfenn
Ne kadar doğru bölüme açtım bilmiyorum.Benim Turkcell bir hattım var benimle ilgisi olmadığı halde başka bir turkcell numarası rahatsız edilmiş.Herhangi bir konuşma yok çoğunlukla
açılıp kapatılmış numarayı gizleyerek tabi...
Karşı tarafta savcılığa gitmiş.Kendisine bir cd vereceklermiş belli tarihte arayanların numaralarının
göründüğü numaram özel olduğuna göre bu listede çıkarmı ?

Lütfen net bir bilgi verin..Şimdiden teşekkürler.

hakan.c

hakan.c

Üye
eğer turkcellden rica ederlerse turkcell de onaylarsa çıkar.

venüs75

Üye
    Konu Sahibi
eğer turkcellden rica ederlerse turkcell de onaylarsa çıkar.

Daha sonra kendisi arayıp rica etti diyelim öncelikli olarak savcılığın verdiği listede çıkarmı
eğer çıkarsa özel numara olmasının anlamı kalırmı?

Lütfennn...

darülmendep

darülmendep

Üye
Ne gibi cezaları var

serbest888

serbest888

Üye
Arkadaşım numaranın özel olup olmaması birşey ifade etmiyor çünkü olay adli bir şekil alıyor.Daha önce benim başıma geldi bir hafta boyunca hergün gizli bir numaradan enaz 50-60 çağrı alıyordum savcılığa gittim suç duyurusunda bulundum.Tam hatırlamıyorum süresini ama bana savcılıktan bir liste geldi listede beni arayan herkesin numarası hat sahibinin adı adresi kaç dakika konuştuğumuz çıkmıştı.Savcılığa bu listeyle gittim tabi haliyle beni rahatsız edenin de numarası çıkmıştı şikayetçi oldum ve numara sahibi para cezasına çarptırıldı miktarı nekadardı bilmiyorum.Evet arkadaşım durum bu ......

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım numaranın özel olup olmaması birşey ifade etmiyor çünkü olay adli bir şekil alıyor.Daha önce benim başıma geldi bir hafta boyunca hergün gizli bir numaradan enaz 50-60 çağrı alıyordum savcılığa gittim suç duyurusunda bulundum.Tam hatırlamıyorum süresini ama bana savcılıktan bir liste geldi listede beni arayan herkesin numarası hat sahibinin adı adresi kaç dakika konuştuğumuz çıkmıştı.Savcılığa bu listeyle gittim tabi haliyle beni rahatsız edenin de numarası çıkmıştı şikayetçi oldum ve numara sahibi para cezasına çarptırıldı miktarı nekadardı bilmiyorum.Evet arkadaşım durum bu ......

dostum okudum mesajını , birşey danissam ; benim ne 1hafta ne de 1ay , tam tamına 3ay ve daha fazla günlü özel den arayan sapığım var daha dün gece aradılar , arayan kimse arıyor beni konferans aramasina sokuyor başkasıyla konuşturuyor karşıdaki insan beni neden aradın diye soruyor sinir oldum , savcılığa başvursam harbiden birşey çıkar mı ?

<~STaT!c-X~>

Üye
Malesef çıkar. Geçmiş olsun arkadaşım.

serbest888

serbest888

Üye
dostum okudum mesajını , birşey danissam ; benim ne 1hafta ne de 1ay , tam tamına 3ay ve daha fazla günlü özel den arayan sapığım var daha dün gece aradılar , arayan kimse arıyor beni konferans aramasina sokuyor başkasıyla konuşturuyor karşıdaki insan beni neden aradın diye soruyor sinir oldum , savcılığa başvursam harbiden birşey çıkar mı ?

Arkadaşım kesin çıkar çünkü bildiğin gibi daha önce yeni hat alırken adres gibi kişisel bilgilere hattı açanlar pek önem vermiyorlardı şimdi bayağı sıkı tutuyorlar (iyikide tutuyorlar) onun için sen savcılığa ver mutlaka kimin aradığı çıkar . Yani hakkını ara peşini bırakma.....

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Sağolun , peki uğraştırır mı süre yönünden , ne kadar sürede belli olur , bilginiz var mı - ?

serbest888

serbest888

Üye
Sağolun , peki uğraştırır mı süre yönünden , ne kadar sürede belli olur , bilginiz var mı - ?

Işte dostum,insanları rahatsız edenlerin yanına sırf bu yüzden kâr kalıyor.
Seni uğraştıracak kısmı sadece bir dilekçe yazıp onu savcılığa verecek kadar. Takibat yada mahkeme süresi ne kadar sürer şu desem yalan olur.Benimkisi tamamı 5 ay sürmüştü. Ama kesinlikle üşenme.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Işte dostum,insanları rahatsız edenlerin yanına sırf bu yüzden kâr kalıyor.
Seni uğraştıracak kısmı sadece bir dilekçe yazıp onu savcılığa verecek kadar. Takibat yada mahkeme süresi ne kadar sürer şu desem yalan olur.Benimkisi tamamı 5 ay sürmüştü. Ama kesinlikle üşenme.

Sağol dostum vallahi Süre önemli değil bu 3ay beni delirten şahısı bulacağım ya hiç mühim değil . yardımcı olduğun için çok sağol dostum , bu sefer rahatsız edeni patlattım inşallah ===>>> =))

serkan3457

Üye
merhaba arkadaşlar ben cep telefonuma yeni güncelleme yaptım ama türkçe dili yok ingilizce var türkçe güncelleme nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

telefonumun markası modeli nokıa6300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...