ACer ASPİRE ONE ZG5 tüm sürücü yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
ACer ASPİRE ONE ZG5 tüm sürücü yardım
mrb arkadaşlar benim acer aspire one zg5 modelli bir netbook var bunun sistemi çöktü xp atacağım fakat sürücüleri mevcud değil acer in kendi resmi sitesinde dahi yok bu sürücüler elinde olan yada bildiği bir sitede olan yardım edebilir mi lütfen şimdi den tşk ler

futbol123

futbol123

Üye
buyrun

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
Tehlike ";4504204][COLOR=DarkRed][SIZE=3]buyrun [URL="http://www.notebook-driver.com/acer/acer-aspire-one-netbook-windows-xp-drivers/' Alıntı:
Acer Aspire One Netbook Windows XP Drivers, Software | Notebook Drivers[/URL][/SIZE][/COLOR]
kardeşim benim ilgin için sağol ama dün bende baktım bu siteye ama dosyların yarısı inmiyor dosya silin miş sanrıım bir ekran kartı birde ses kartı gerekli idi diğer leri hemen hemen iniyor

----------Eklendi @ 13:31:26 ---------- Yazıldı @ 11:48:35 ----------

yok bilen biri leri arkadaşlar yada elinde olan

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
kimsede yok mu arkadaşlar

Teom@n

Teom@n

Üye
Model numarası AOA150 midir? Model numarası bilgisayarın altında yazıyor olması lazım.

Model numarasını öğrenebilmek için bu programı dene. Tüm linkler ACER'ın resmi destek sitesinden alıntıdır.

Eğer AOA150 ise driverlar aşağıda. Farklı bir modelse zaten sitesinde rahatlıkla bulabilirsin. Sadece tüm modelleri göster seçeneğini tiklemeyi unutma. :oke:

bozkurt955

bozkurt955

Üye
    Konu Sahibi
benim modelim ZG5 olarak geciyor ama sağolasın kardeşim benim ilgin için fakat sen vermeden önce bir yabancı sitede buldum çözümümü A150 versiyonu XP için zaten tüm sürücüleri uyuyor kurdum şuanda sorunsuz kullanıyorum tekrar ilgin için tşk ler

Teom@n

Teom@n

Üye
benim modelim ZG5 olarak geciyor ama sağolasın kardeşim benim ilgin için fakat sen vermeden önce bir yabancı sitede buldum çözümümü A150 versiyonu XP için zaten tüm sürücüleri uyuyor kurdum şuanda sorunsuz kullanıyorum tekrar ilgin için tşk ler

Rica ederim.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt