Acayip bir seçim afişi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Acayip bir seçim afişi

Herşey Domalan için :ehe

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve iyavuzoz

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
sen domalansın büyük düşün :kop2:

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Antalya alanyada bu belediye :ehe

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:d: :kac:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Direkt seçim kaydettiren slogan. Böyle slogan olmaz olsun dedirtecek cinsten......

Turan

Turan

Üye
fotosok bunlar :D

romanci05

romanci05

Üye
domalan olunca büyük küçük ne düşüneceksin ki :))))

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

hayır. Bu gerçek değil söylemeye gerek yok heralde. Üsküdar'ınkini değiştirip bu hale getirmişler. Bilmeyenler için, Üsküdar Belediye başkanı Mustafa Kara, imzası da aynı.
Yaşadığım yeri banamı öğreteceksin ben belediye antalyada dedim adamla ilgili bişey söylemedim ki domalan eski adı simdi yeşilöz oldu araştır bak istersen.

- - - Eklendi - - -

Direkt seçim kaydettiren slogan. Böyle slogan olmaz olsun dedirtecek cinsten......

Daha neler var burada Emişbeleni,cikcilli vs :d:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Yaşadığım yeri banamı öğreteceksin ben belediye antalyada dedim adamla ilgili bişey söylemedim ki domalan eski adı simdi yeşilöz oldu araştır bak istersen.

Sağ altta bobiler.org yazıyor bu ne demek söylemeye gerek bile yok heralde. Mustafa Kara'dan sonraki K harfi farklı yazılmış ve imzası Üsküdar Belediye Başkanı'nın imzası. Burası mizah eğlence forumu ama saçmalamaya ve bunu haklı göstermeye gerek yok.

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Sağ altta bobiler.org yazıyor bu ne demek söylemeye gerek bile yok heralde. Mustafa Kara'dan sonraki K harfi farklı yazılmış ve imzası Üsküdar Belediye Başkanı'nın imzası. Burası mizah eğlence forumu ama saçmalamaya ve bunu haklı göstermeye gerek yok.

Üslubuna dikkat et benimle saçmalama vs diye konuşma ben burda bu gerçek bir afiş vs diye iddia etmedim sadece diyorum ki böyle bi belde var antalyada adı şuan değişti yeşilöz oldu.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Üslubuna dikkat et benimle saçmalama vs diye konuşma ben burda bu gerçek bir afiş vs diye iddia etmedim sadece diyorum ki böyle bi belde var antalyada adı şuan değişti yeşilöz oldu.

:ah

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt