Abraxas Biyografi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Biyografi:
Abraxas, 1997 yılının nisan ayında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana çekirdek kadrosunda önemli bir değisiklik yaşamamış olan grupta, basçı Halim Güler`in askerliği sebebiyle boşalan bas gitara uzun zamandan beri Abraxas ailesinin içinde bulunan Adil Akbay geçmiştir. İlk kurulduğu yıllarda, vokalist sorununu, bir iki vokalist denemesinden sonra, kendi içinde çözümlemiş, ve Gürol Öz vokalistlik görevini de üstlenmiştir.

Özellikle, beste grubu olarak bilinen ABRAXAS bu güne kadar çıktığı bir çok konserde, herhangi bir cover parça çalmamış ve sadece kendi bestelerini dinleyicileri ile paylaşmıştır.


Bu güne kadar herhangi bir demo yada albüm kaydına imza atmamış olan grup, kısa kısa bir süre sonra bir ep yada albümle biz sevenlerini mutlu edebilir

ABRAXAS, yaptığı müzik itibari ile kendisini HEAVY METAL kollarından hiçbirine dahil etmemekte, bu konuyla pek ilgilenmemektedir. Tarz olarak kendisini sadece HEAVY METAL olarak adlandırmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
300
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
309
x-scarface
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
325
Haydar
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
2K
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
657
x-scarface
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt