Abidin Dinodan "Gerilla Desenleri"

Sponsorlu Bağlantılar

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Türk resim tarihinin kilometre taşlarından Abidin Dino'nun "Gerilla Desenleri" başlıklı sergisi 28 Ekim'den başlayarak Ankara Galeri Nev'de sanatseverlere sunuluyor. Dino'nun 1941 yılında çizdiği desenler 64 yıllık bir serüvenden sonra ilk kez sergileniyor.
 
Caine

Caine

Üye
bence tarihimizin en iyi 3 çize4rinden biridir ve görmeyide çok isterdim :(
 

Benzer Konular

Oğuzhan
Cevap
0
Görüntüleme
645
Oğuzhan
Necmati
Cevap
9
Görüntüleme
2K
Necmati
HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
903
HeiLmasTer®
HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
602
HeiLmasTer®
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt