Strateji Aa benzeri bi oyun


EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
androidin populer oyunlarından aa nın s60v5 için bi serısı varmi ? Yani tıpatıp aynı değilde böyle cakması fln bilen varsa soyleyebılırmı
 
EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
kimse yokmu
 
Jan

Jan

Üye
:D
 
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Elbetteki yok :)
 
  • Beğen
Tepkiler: EmRe Akyldz

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt