a58m-a/usb3 usb 3.0 çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkertürkmen

Üye
    Konu Sahibi
a58m-a/usb3 usb 3.0 çalışmıyor
(asus a58m-a/usb3 )usb 3.0 çalışmıyor .usb3.0 uyumlu taşınabilir hdd var elimde fakat pc nin 3.0usb mavi renkli usb yerine takıyorum çalışmıyor hdd nin ışıkları yanıyor güç geliyor fakat pc de gözükmüyor acaba bios tan mı kapalı usb0.3 girişleri ne takarsam takayım pc görmüyor eğer biostan kapalıysa nasıl açabilirim biosa girmeyi biliyorum fakat ingilizce bilmediğim için anlamıyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
(asus a58m-a/usb3 )usb 3.0 çalışmıyor .usb3.0 uyumlu taşınabilir hdd var elimde fakat pc nin 3.0usb mavi renkli usb yerine takıyorum çalışmıyor hdd nin ışıkları yanıyor güç geliyor fakat pc de gözükmüyor acaba bios tan mı kapalı usb0.3 girişleri ne takarsam takayım pc görmüyor eğer biostan kapalıysa nasıl açabilirim biosa girmeyi biliyorum fakat ingilizce bilmediğim için anlamıyorum
Arkadaki portları mı kullanıyorsunuz yoksa ön portları mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Biosdan Kapalı Değildir Başka PCden Denese Bir Ön Paneli Kullanma Kasan 3.0 ı Desteklemiyorsa Boştadır Kablosu Ayrıca Ön Tarafa Takıyorsan Max 500 mA Alırsın Bazıları 1 Amperden Aşağiya Çalişmaz Bana Dediğin Güçç Sıkıntısı Gibi Geldi

ilkertürkmen

Üye
    Konu Sahibi
arka portları mavi renkli usb girişlerine 0.3usb hdd veyahudda başka herhangi bir usb aygıtını takıyorum arkadaki mavi renkli ikitane port var işlev görmüyor acaba biostan mı kapalı yoksa yazılımsal herhangi bir sürücü mü yüklü değil bütün usp girişleri çalışıyor fakat mavi renkli arkadaki 0.3 usb iki adet olan girişler çalışmıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sur
arka portları mavi renkli usb girişlerine 0.3usb hdd veyahudda başka herhangi bir usb aygıtını takıyorum arkadaki mavi renkli ikitane port var işlev görmüyor acaba biostan mı kapalı yoksa yazılımsal herhangi bir sürücü mü yüklü değil bütün usp girişleri çalışıyor fakat mavi renkli arkadaki 0.3 usb iki adet olan girişler çalışmıyor
Sürücü eksik olabilir
Bi driverlerini tekrar kurun

ilkertürkmen

Üye
    Konu Sahibi
aygıt yöneticisinden sürücüsünü buldum yüklüymüş nedense görmüyordu fakat ben sürücüyü kaldır dedim sildim ve tekrardan donanım tara dedim şimdi usb 0.3 görünüyor şimdi çalışıyor sorun düzelmiştir ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Önemli değil :tşk:
Sorununuz düzeldiyse ne mutlu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt