A Milli Takım'a yeni forma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
A Milli Takım'a yeni forma
(A) Milli Futbol Takımı, Honduras ile 3 Mart Çarşamba günü İstanbul'da yapacağı ve NTV SPOR'dan canlı yayınlanacak özel maça, çevreye duyalı malzemeden tasarlanan yeni dış saha formalarıyla çıkacak.

Nike tarafından yapılan açıklamada, Honduras maçının Türkiye'de olmasına karşın, milli takımın, karşılaşmaya yeni dış saha formasıyla çıkacağı belirtildi.

Formayla ilgili şu bilgiler verildi:
''Hakim rengi beyaz olan yeni tasarımda, formanın göğsünde kırmızı bir bant ve bandın üstünde ay-yıldız bulunuyor. Yeni formanın öncekilerden en büyük farkı, geri dönüşüm özelliğinin bulunması. Geri dönüşümü yapılmış plastik şişelerden elde edilen kumaşlardan üretilen formalar futbolcuları daha kuru, daha serin ve daha rahat tutacak şekilde tasarlandı. Bu tasarım sayesinde futbolcuların vücut sıcaklığı, yeşil sahadayken istenilen düzeyde tutuluyor olacak.''

BEN BEĞENMEDİM :s

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende beğenmedim .. Çok basit olmuş şekli falan ..

BktsBcr

BktsBcr

Üye
bende pek beğenmedim, eski forma daha iyiydi:hmmm

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
gittikçe daha kötü forma yapıyorlar turkuvaz a alışmışken buda neyin nesi!Milli takımın formasının değişmesine değil.İçine girenlerin! değişmesi gerekli

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
en güzeli kırmızı ağırlıklı olandı:s

Cynical

Cynical

Üye
Maziye dönülmüş yine forma seçiminde. Skorlarda da maziye dönmez umarım takım, Ingiltere'den 8 yemek filan...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Maziye dönülmüş yine forma seçiminde. Skorlarda da maziye dönmez umarım takım, Ingiltere'den 8 yemek filan...

:ehe aynen onu yaşatmazlar umarım ama ben yaşatmıyacakları kanaatindeyim:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

Gidişat o yönde zaten.Gittikçe daha kötüsüne alışıyoruz.O kadarki 6 yıl önceden resmi maçta linchestain i 5-0 yendiğimizde agır topa tutulan milli takım şimdi ne oldugu bilinmeyen vasat seviyede forvetsiz ve kalecisiz maç yapan bir takımı 2-0 yendi diye goklere çıkartıyorlar.Hala hamit-halil aurello-ve galatasarayı bitiren defans dörtlüsünden ne medet umarlar anlamam.Madem aynı kadro yola devam edecekti hiddink neden geldi.Milli takım teknik direktörlüğünü bedavaya yapacak yüzlerce yerli hoca varken üstelik

'Davut

'Davut

Üye
Pek güzel gözükmüyor sade beyaz olsa çok daha güzel dururdu...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hiç güzel değil..

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
ben beğenmeye başladım iyi geldi gözüme olabilir mi acaba :hmmm :ehe

serkan13

serkan13

Üye
bence forma güzel

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
bende beğeniyorum artık :ehe

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Cok Fazla Güzel Degil Diger Formalar Daha iyi Cok Basit Olmuş Bu :s

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
nerden çıkardın buldun bu konuyu:ehe
eh işte insanın gözüne güzel geliyor zamanla turkuazdan iyi

'Davut

'Davut

Üye
Halit abi Yanılmıyorsan 2. yada 3. Satırdaydı...:ehe Bulmak için milli takım sayfasını açması yeterli...:ehe

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
aaa gerçekten mi:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...