Telefon Tavsiyesi 9 Yaşındaki oğluma pubg v.s oyun için android telefon tavsiyesi lütfen?

Sponsorlu Bağlantılar

bilgili_bilgili

Üye
    Konu Sahibi
9 Yaşındaki oğluma pubg v.s oyun için android telefon tavsiyesi lütfen?
9 Yaşındaki oğluma (zorunlu bazı sebeplerden dolayı ) android telefon alamam gerek, genelde pubg v.s oyun ve konuşma için kullanacak.
Oyunları kasmadan oynayabileceği en uygun bütçeli telefon hangisidir acaba ( bütçe 1200- 1800 )android telefondan anlamam fiyat aralığı bu yüzden böyle .
Bana sorun çıkartmayacak, Batarya problemi olmayan( hızlı şarj olursa iyi olur) , 32 gb ve yukarı hafızalı , oyun oynarken aşırı ısınmayacak, tercihen SAR değeri düşük telefon öneriniz var mı?

monvance

Üye
mi note 3 sizi tatmin edecektir :)

bilgili_bilgili

Üye
    Konu Sahibi
ilginize teşekkürler mi note 3 telefonu sakaryada görebileceğim biryer bulamadım , internetten başka yerde satılmıyor ,görmeden de almak istemiyorum , migroslarda satılıyormuş ama ben denk gelmedim. Güzel telefonmuş yorumlarda da takılmadan pubg oynadığı yazıyor. xiaomi kvk ve ithalatçı garantili diye satılıyor farkı nedir , garanti de bir sorun çıkarsa kimle muhatap olunuyor biliyor musunuz?

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Hocam bence oğlunuza PUBG oynatmayın.İnsan öldürmeyi normal olarak görür yani bilinçaltına yerleşir.
Cihaz olarak ta Huawei P9 Lite 2017 öneriyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, DeV/AsA ve Murat Alper

bilgili_bilgili

Üye
    Konu Sahibi
Çok haklısınız ,ahh ! bana kalsa telefon bile almayacağım ama bazı özel sebeplerden çok üzerine gidemiyorum. Babalar gününde babama aldım huawei p9 lite telefonu fakat deneyemedim şuan da yanımda değil uzak , yanına gidersem deneyeceğim, parmak izi okuyucusuna hayran kalmıştım çok hızlı ve düzgündü. Ben o telefon kaldırmaz , takılır diye düşünmüştüm pubg oyununu . teşekkürler...

monvance

Üye
Hocam bence oğlunuza PUBG oynatmayın.İnsan öldürmeyi normal olarak görür yani bilinçaltına yerleşir.
hocam cok kucuk yastan beri metin 2 oynardim. ama hayvanlara karsi rn ufak bi zararim oldugunu hatirlamam. hatta fazlasiyla merhametliyimdir.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

monvance

Üye
Çok haklısınız ,ahh ! bana kalsa telefon bile almayacağım ama bazı özel sebeplerden çok üzerine gidemiyorum, babalar gününde babama aldım huawei p9 lite telefonu fakat deneyemedim şuan da yanımda değil uzak , yanına gidersem deneyeceğim, parmak izi okuyucusuna hayran kalmıştım çok hızlı ve düzgündü. Ben o telefon kaldırmaz , takılır diye düşünmüştüm pubg oyununu . teşekkürler...
hocam merak etmeyin mi note 3un parmak izide cok hizlidir. bazen uygulamadan cikmak icin home tusuna basıp cikiyorum fakat aninda parmak izini okumus oluyor :)

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
P9 Lite 2017 sahibiydim kardeşime hediye ettim hocam.Ben o telefonda baya bir PUBG oynadım,gayette iyi oynatıyordu .Mavisi vardı bende.
Parmak izine gelirsek süper hızlı.Kardeşim parmağını tutunca hemen açıyordu.Ama ben kullanırken parmak izini hiç kullanmadım Google benim parmak izimi de öğrenmesin diye.Google a karşı gıcığım da biraz :))

monvance

Üye
P9 Lite 2017 sahibiydim kardeşime hediye ettim hocam.Ben o telefonda baya bir PUBG oynadım,gayette iyi oynatıyordu .Mavisi vardı bende.
Parmak izine gelirsek süper hızlı.Kardeşim parmağını tutunca hemen açıyordu.Ama ben kullanırken parmak izini hiç kullanmadım Google benim parmak izimi de öğrenmesin diye.Google a karşı gıcığım da biraz :))
hocam lutfen komplo teorilerinizi kendinize saklayiniz

monvance

Üye
Anlamadım ne komplo teorisi hocam ?
hocam parmak izleri tamamen telefonda yüklü olan bi yazilim ile sağlanır. google ile herhangi bir ilişkisi yoktur. soylediklerinizi hangi kaynaga dayanarak söylediniz orasida ayri bir konu.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
hocam parmak izleri tamamen telefonda yüklü olan bi yazilim ile sağlanır. google ile herhangi bir ilişkisi yoktur. soylediklerinizi hangi kaynaga dayanarak söylediniz orasida ayri bir konu.
Hocam parmak izini okuyan Huawei yazılımı "parmak izinizi Google hesabınız ile senkronize edeyim mi?" diye soruyordu ben de iptal ettim.Bundan dolayı yazdım öyle.

monvance

Üye
Hocam parmak izini okuyan Huawei yazılımı "parmak izinizi Google hesabınız ile senkronize edeyim mi?" diye soruyordu ben de iptal ettim.Bundan dolay yazdım öyle.
olabilir. yanlis anlamissiniz. o google sifrenizin güvenliğini kolaylastirmak adına cihaz tarafından parmak izini kullaniyor. kbmayin bende elestirirken biraz kaba oldum.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
olabilir. yanlis anlamissiniz. o google sifrenizin güvenliğini kolaylastirmak adına cihaz tarafından parmak izini kullaniyor. kbmayin bende elestirirken biraz kaba oldum.
Yok sorun değil hocam.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Yani Google gibi şirketlerin parmak izi bilgilerini depolamadığını mı düşünüyorsunuz :) Ben de şu ana kadar 4 farklı cihazda parmak izi özelliğini okuyucu olmasına rağmen kullanmadım ve kesinlikle saklanıyor bu veriler. İlla kullanılması gerekiyorsa açık kaynak kodlu AOSP tabanlı bir ROM kullanmak en iyisi. Ben Google'ın G'sini barındırmam telefonda genel kanı da bu yöndedir :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

monvance

Üye
Yani Google gibi şirketlerin parmak izi bilgilerini depolamadığını mı düşünüyorsunuz :) Ben de şu ana kadar 4 farklı cihazda parmak izi özelliğini okuyucu olmasına rağmen kullanmadım ve kesinlikle saklanıyor bu veriler. İlla kullanılması gerekiyorsa açık kaynak kodlu AOSP tabanlı bir ROM kullanmak en iyisi. Ben Google'ın G'sini barındırmam telefonda genel kanı da bu yöndedir :bigstar:
hocam parmak izi konusunda iddialiyim. fakat Google in herşeyden haberi var tabi. hemde tahmin edemedigimiz kadar

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Google evreninde yaşayıp da google'den saklanmak imkansızdır arkadaşlar.Bir android telefon ile yaptığınız her işlem bir parmak izidir zaten.Bu konuları çoktan geçmiş olmamız gerekiyor, 10 yıl oldu. :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Murat Alper, mahmah002 ve 2 diğerleri
korayertaş

korayertaş

Üye
Hocam hiç bir oyun çocuğu cinayete sürüklemez ülkede ki diziler sürüklemiyorsa oyunda sürüklemez :)

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu ve monvance
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Hocam hiç bir oyun çocuğu cinayete sürüklemez ülkede ki diziler sürüklemiyorsa oyunda sürüklemez :)
Bir sözü söylerken düşünmek,bir yazıyı yazarken araştırmak lazım.
Şiddet oyunları ve dizileri çocukları bal gibi de adam öldürmeye ve şiddete yöneltir.
Örnekleri:

Kendini öldürmek de bir cinayettir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: monvance

monvance

Üye
Bir sözü söylerken düşünmek,bir yazıyı yazarken araştırmak lazım.
Şiddet oyunları ve dizileri çocukları bal gibi de adam öldürmeye ve şiddete yöneltir.
Örnekleri:

hocam hakli bence yas sinirlarina ve cocuklarin psikolojik durumlarina dikkat etmeliyiz. PUBGnin 16 yas siniri var. uymamiz gerekiyor. aksi takdirde örneklerini görüyoruz

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Üst Alt