9 milyon avro mu? Yok artık...

 • 9 Mayıs 2011
 • 334 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Çeçenistan temsilcisi Terek'in Milan Baros için Galatasaray'a 9 milyon avro teklifedeceği iddia edildi.

  Çek yıldız Milan Baros için oldukça sansasyonel bir iddia ortaya atıldı. Rusya Ligi takımlarından Terek Grozny'nin Baros ile ilgilendiği haberleri yaklaşık bir haftadır 'spekülatif' internet sitelerinde fazlasıyla yer alıyordu.

  Terek'in Baros için Galatasaray resmi teklif yapacağı haberleri dedikodu kazanını tüm sıcaklığıyla ısıtmaya başlarken; beklenen oldu ve Fanatik Gazetesi bugünkü baskısında Terek'in Milan Baros için 9 milyon avroluk bir teklifle Galatasaray'a geleceğini Türk basınına taşıdı.

  mercato365.com'a dayandırılarak yapılan haberde başkan Ramzan Kadyrov'un ara transfer dönemi için şimdiden kolları sıvadığı ve Gullit'in de isteği doğrultusunda transfer listesinin ilk sırasına Milan Baros'u koyduğu iddia edildi. Terek'in Baros için Galatasaray'a önereceği rakamın ise 9 milyon avro olduğu ifade edildi.

  Öncelikle mercato365.com'un tam anlamıyla spekülatif bir site olduğunu ve özellikle transfer dönemlerinde ortaya attığı iddialar ile adını duyurmaya çalıştığını belirtelim... Haberin spekülatif olması bir kenara Milan Baros için gözden çıkarılan rakamın 9 milyon avro olarak gösterilmesi de gerçeklikten oldukça uzak... Sezon başında Ruud Gullit'i takımın başına getiren Çeçenistan temsilcisi Terek'in Hollandalı teknik adama ödeyeceği rakam yıllık 2.7 milyon avro... Milan Baros için iddia edilen rakam ise yıllık 3 milyon avro... Düşünüyoruz....
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Bu fiyatta bir teklif gelirse baros satılmalı yoksa elde kalıcak.İyi bir futbolcu ama çok sakatlanıyor
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 22:10