9.adimda admin delirtme


x1osman1x

Üye
    Konu Sahibi
9 Adımda Admin Delirtme
1) ADMİN:Arkadaşım bu konu daha önce verilmişti. Forumu aramadan niye konu açıyorsun.user: arama emrim yoktu arayamadım ehuehueheuADMİN: Banned !
2) user: Hocam açtığım konuyu kilitlemişsin ya!ADMİN: eeuser: Bizim bir arkadaş içerde kalmış üstüne kilitlemişsin konuyu bi aç da çıkıversin ehuehuehuADMİN: Banned !
3) user: Hacı program isteklerimizi burada mı yapıyoruz.ADMİN: evetuser: O zaman sıradaki program sevip de kavuşamayanlara gitsin ehuehADMİN: Banned !
4) ADMİN: Arkadaşım konuyla alakasız başlıklar açmayın demedik mi!user: Biz forumla alakasız yöneticilere karışıyormuyuz ?ADMİN: Banned !
5) User: Hacı sen ne iş yapıyon ?ADMİN: Bir Forumda üst düzey yöneticiyim.User: oldu
6) User: Bir zamanlar hor görüp de banladığın repsiz ama gururlu bir user vardı yaADMİN: ee ?User: Yok yani abi banı artık kaldır da foruma girelim diyiciydim
7) User: Abi forum yöneticisi forumda ne yapar?ADMİN: Yanlış yere açılmış konularıtaşır kurallara aykırı mesajları siler vs..User: Getir ***ür işleri yani hani ofislerde çalışan ofisboylar gibi başka bir deyişle forumboy da diyebilir miyiz?ADMİN: Banned
8) ADMİN: Arkadaşım bu konu dahaönce açılmıştı !User: Konu çok fazla rağbet görünce bi tane de biz açalım dedikehuehuehuADMİN: Banned!
9) User Hacı bizim bi arkadaş foruma üye oluyor.Hani kayıt olurken referans yazılan bir bölüm var yaADMİN: ee?User: Oraya belediye meclisinde encumen uyesi olan dayımın isminiyazsam olur mu diye soruyorADMİN jilet verin banaaaaa
 
  • Beğen
Tepkiler: BrainHacker
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sabah sabah güldürdün ya beni, Rabb'im de Sizi mutlu etsin :)
 
WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
8-9 süper :tşk:
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
UpOneTR

UpOneTR

Üye
helal güzel olmuş başka bi forumda deneyebilirim :)
:tşk:
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt