808'e Veda Ediyorum Sizce Ne Yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
@DarkredBlue61 bu sana gelsin . 8 mp hiperfocal odak modunda çektim .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
duruma atmıştında telefondan kötü görünüyor demiştim fakat pc dede aynı. dostum hiperfokalda mecbur kalmadıkça çekme. focus kayık dikkat edersen.

bu fotoyu otomatik odakda yada manuel olarak camiyi tıklayarak çekseydin odak daha arkaya olacaktı. nedenini tam çözemesemde sonsuzluk yada hiperfokal fark etmiyor uzaktakı nesler bulanık çıkıyor. gece vs zorunda kalmadıkça hiperfokale alma derim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
duruma atmıştında telefondan kötü görünüyor demiştim fakat pc dede aynı. dostum hiperfokalda mecbur kalmadıkça çekme. focus kayık dikkat edersen.

bu fotoyu otomatik odakda yada manuel olarak camiyi tıklayarak çekseydin odak daha arkaya olacaktı. nedenini tam çözemesemde sonsuzluk yada hiperfokal fark etmiyor uzaktakı nesler bulanık çıkıyor. gece vs zorunda kalmadıkça hiperfokale alma derim
Hiperfokal denemek istemiştim zaten . Hiperfokal de başka bir kullanan arkadaşa sordum . 2.5-3 m yeterli demişti . Nokia 808 'i anlamak adlı konu açalım beraber kitap falan yazabiliriz belki :)

Zoom yapınca mesafe değişiyor mu acaba ?

İşin şakası bir yana anlamak için daha çok çekim yapmam gerekiyor .

34 mp olanını da göndereyim bak.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dosya ekinde mevcut @DarkredBlue61

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hiperfokal denemek istemiştim zaten . Hiperfokal de başka bir kullanan arkadaşa sordum . 2.5-3 m yeterli demişti . Nokia 808 'i anlamak adlı konu açalım beraber kitap falan yazabiliriz belki :)

Zoom yapınca mesafe değişiyor mu acaba ?

İşin şakası bir yana anlamak için daha çok çekim yapmam gerekiyor .

34 mp olanını da göndereyim bak.
2 3 mt den fazladır odak aralığı. sonsuz ile hiperfokal aynı farkları yok. sonsuzda çek sonra otomatikte çek nedense otomatikteki daha net. focusu düzgün ayarlayamadılar sanırım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
@DarkredBlue61 bu sana gelsin . 8 mp hiperfocal odak modunda çektim .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Dusunursen s4 zoom yada samsung k zoom bulmaya calis 2.eli var artik kamerada yargi dagitiyor bunlar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ben mi ? Yohhh ben Nokia kullanıcısıyım değiştirmem.
oNLARIn Tek Avantajı Optik Zoom ve Arayüz.. Diğer Türlü Nokianın Kamerası Tokatlar Kaldığı Ağırlık Kalınlık vsde Cabası

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı

Üst Alt