80 Kalibre Biyografi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Üyeler:
Hidayet Can Özcan (Vokal/Gitar)
Selim Işık (Lead Gitar)
Özgür Can Köksal (Bas Gitar / Back Vokal)
Serkan Bilsel (Davul)


Biyografi:
80 Kalibre , çalışmalarına 2007`de bir 80`ler heavy metal cover grubu olarak başlamıştır ve ismini de bu şekilde almıştır. 2008 yılında beste çalışmalarına başlayan grup `Kurtul Zindanından` isimli 4 şarkılık bir EP çıkarmış ve çeşitli müzik mağazalarında sınırlı sayıda satışa sunmuştur. Bu EP ile heavy metal dinleyicilerinin beğenisini alan grup pek çok festivalde sahne almış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.Bu noktadan sonra provalara ve bestelere yoğunlaşan grup 2010 yılının sonlarına doğru sırasıyla ``Kayıp`` ve ``Bilinçaltı`` isimli 2 tane single demo yayınlamıştır.Bu 2 single ve çeşitli gruplardan yaptıkları coverlar ile dikkatleri üzerine çeken grup , 2011 yılının başında çıkarmayı planladıkları ``7 Seçilmiş`` isimli albümlerinin duyurusunuda yapmış oldu.
80 Kalibre: 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Muhammet DEDE
Cevap
0
Görüntüleme
695
Muhammet DEDE
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
262
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
309
x-scarface
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt