7610 ile çekilmiş resim (bizzat ben çektim:P)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

progman

Üye
    Konu Sahibi

umarım kötü anılarınızı hatırlatmamışımdır :P

ama şu görüntü kalitesine bakın

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
coğrafyadan kalacam heralde bu sene hoca kıl oldu daha ilk haftadan

resim kalitesi gerçekten güzel yazılar rahatlıkla seçiliyor :bravoo:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla açıkcası 7610 umu ilk aldığımda manyak kaliteli foto falan çekiyor zannediyordum daha sonra ise hayal kırıklığına uğramıştım :vur: . kaliteli bir resim çekmen için ışığı çok iyi ayarlaman gerekiyor. yukarıdaki resimde de dikkat ederseniz çözünürlük bozukluğu var (biraz anlatım bozukluğu oldu ama idare edin işte)

metintekin

Üye
lise 1 i hatırladım. ma resim biraz buğulu çıkmış.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sanırım W800i-K750i çekimlerini görmediniz :ehe:

ekolix

Üye
bencede...
ama yınede

emege saygı...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fem'in hangi şubesine gidiyorsun???

Ayrıca lise 1 için sayısal sözel ayrımı yoktu diye hatırlıyorum.. Neyse yarın bende çekerim k750 ile görürüz farkı.. ;)

progman

Üye
    Konu Sahibi
kartal şubesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt