7610 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hyper

Üye
    Konu Sahibi
7610 hakkında
selamlar. 7610 un kulaklık çıkışı stereo mu? ayrıca 6600 ile arasında işlemci hızı yönünden fark var mı?

hyper

Üye
    Konu Sahibi
tamam aşaıda okudum monoymuş :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
7610 , hoparlör ve kulaklık ses çıkşı daima MONO'dur. ;)

6600 > 104 MHz - 7610 > 123 MHz hıza sahiptir.

hyper

Üye
    Konu Sahibi
tşkr ederim. o zaman aradaki 160milyonluk fiyat farkını verip 7610 almaya değmez ..

metintekin

Üye
bence değer . ama daha iyi bi fiyata 6670 alabilirsin :)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by hyper@Sep 3 2005, 08:46 PM
tşkr ederim. o zaman aradaki 160milyonluk fiyat farkını verip 7610 almaya değmez ..
[post=153647]Quoted post[/post]​

yaw arada ebat farkı

kamera farkı artı symbian işletim sistemlerinin versiyon farkı var.

diğer yandan 6600 'ın sesi kısık çıkyor yani sesi dışarıya vermesi bakımından 7610 la kıyaslanamaz bile.

aynı zamanda 7610 ların hafıza kartları 6600 a oranla küçültülmüş boydadır.

bu farklar sadece şu an için aklıma gelenler. ama yine de tercih senin 6600 da iyi telefondur.

hyper

Üye
    Konu Sahibi
ebat farkı çok büyük bişey değil ki. 7610un kamerası 1mp ama sonuçta bi dijital fotoğraf makinesinin kalitesine ulaşamadıktan sonra daha iyi resim çekio die bi telefona daha fazla para vermem:)
şuan 6600 kullanıorum, zaten ihtiyacım olan programların hepsini alet desteklio. 7610un ses çıkışının mono olduunu görünce hayal kırıklığına uğradım çünkü telefonu ogg player gibi kullanmayı planlıodum. ayrıca 66 dan da ses çıkar ama kastırman lazım telefonu. nero'nun ses düzenleyicisinden ses seviyesini yükseltip telefona atınca canavar gibi oluo ses:P

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by hyper@Sep 3 2005, 08:57 PM
ebat farkı çok büyük bişey değil ki. 7610un kamerası 1mp ama sonuçta bi dijital fotoğraf makinesinin kalitesine ulaşamadıktan sonra daha iyi resim çekio die bi telefona daha fazla para vermem:)
şuan 6600 kullanıorum, zaten ihtiyacım olan programların hepsini alet desteklio. 7610un ses çıkışının mono olduunu görünce hayal kırıklığına uğradım çünkü telefonu ogg player gibi kullanmayı planlıodum. ayrıca 66 dan da ses çıkar ama kastırman lazım telefonu. nero'nun ses düzenleyicisinden ses seviyesini yükseltip telefona atınca canavar gibi oluo ses:P
[post=153661]Quoted post[/post]​

yaw elinde 6600 varsa tabi üzerine 160 milyon para verilip alınmaz ben yeni telefon alacan zannediyordum. :oke:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence alınır. ;)

Neden mi ?

-Daha iyi fotoğraf çekebilmek için.
-Daha iyi müzik dinleyebilmek için. ( 6600'a göre )
-Daha karizması olduğu için.
-Daha gösterişli durduğu için.
-Daha çok özellikleri kullanabilmek için.
-Daha hızlı işlem yapabilmek için.( Mhz Farkları )
vs. vs.

mahirmete

mahirmete

Üye
hiç gereee yok :D

dolunayavcisi

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 3 2005, 10:02 PM
Bence alınır. ;)

Neden mi ?

-Daha iyi fotoğraf çekebilmek için.
-Daha iyi müzik dinleyebilmek için. ( 6600'a göre )
-Daha karizması olduğu için.
-Daha gösterişli durduğu için.
-Daha çok özellikleri kullanabilmek için.
-Daha hızlı işlem yapabilmek için.( Mhz Farkları )
vs. vs.
[post=153711]Quoted post[/post]​
KATILIYORUM MEGAPİKSEL KAMERA BUNDA VAR 6600 DA YOK HEM 6600 ile bastırılmış bir fotoyla 7610 fotosu kıyaslanamaz. :oke:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben her nekadar fotoğraf bastırmasam da , PC'de bile farkını belli ediyor. :)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw benim elimde bırakın 6600 ı 3650 m bile olsa üzerine o kadar fazla para verip 7610 almam

ama elimde telefon yoksa o zaman işler değişir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt