7610 gta nasıl yüklenir::::

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmet1.

mehmet1.

Üye
    Konu Sahibi
7610 gta nasıl yüklenir::::
:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik:islik;:ARKADAŞLAR SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM ÇÜNKTELEFON KONUSUNDA İÇLERİNİZDE ÇO BECERİKLİ ARKADAŞLAR VAR 7610 TELEFONUM VAR VE BEN BUNA (ORGİNAL) GTA SANANDREAS OYUNUNU YÜKLMEK İSTİYORUM AMA GERÇEK OLACAK BAZI ARKADAŞLAR VERMİLER AMA HİÇ Bİ ALAKASI YOK GTA İLE LÜTFEN BEN İNTENETTEN VİDEOLAR İZLEDİM ADAMLAR 7610 NA GTA YÜKLEMİŞ LÜTFEN BİLEN VARSA İLGİLENSİN RİCA EDİORUM. HEM TLEFONDAN GTA OYNAMAK GÜZEL OLMAZMI:naughty:LÜTFEN BİLEN VARSA BANA NASIL YÜKLENDİĞİNİ RESİMLİ ANLATSIN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER ARKADAŞLAR YORUMLRINIZI BEKLİYORUM BUNU YAPANA SINIRSIZ REP VERCEM:islik

58_USTA_58

58_USTA_58

Üye
Kardeş bu site rep puanıyla yürümüyor teşekkür var :D hemde ben 5 yıldır ceple sitelerle uğraşıyorum senin bahsettiğin gibi cepte gta ya rastlamadım 1 tane vardı o da kuş bakışı kötü bi oyun onu oynamazsın sanmıyorum

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
varda güzel değil malesef

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Gta'nın emülatörle oynanan bir oyun var..Ama oda çok dandik ben oynadım beş para etmez...

Senin dediğinde şu olmalı...:

Buda fake yani böyle bir oyun yok...Çünkü resimler ben yalanım diye bas bas bağırıyor...Böyle bir oyunun cepte ve bu tellerde oynanacağını hiç ama hiç sanmıyorum...Ha yapılamaz mı orası tartışılır..Çünkü ben N70 de bile Pc oyunlarına 10 çekecek oyunlar oynadım ama olay Gta olunca...Yani bir oyun değil yaşam tarzı olunca bu tür bir oyunun telde olması imkansız gibi...:D

Bu arada konu yanlış yerde...:D

Emir

Emir

Üye
Kardeşim gta'nın orjinalini telefona yüklemek imkansız pc'deki windows işletim sistemi için üretilmiş olan gta yı hiç bir şekilde symbian telefona atamassın ha belki symbian işletim sistemi için 3D gta yapa bilirler ama bilgisayadaki (Orjinalı) gibi olamaz üsten görükmeli gta var cep telefonu için onlara bakman senin için daha iyi olur ve böyle saçma sapan laflarada inanma eger gta'nın 3d si olsaydı bu sitede zaten olurdu :oke: salihin dedigi gibi konu yanlış yerde...

mehmet1.

mehmet1.

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar hepinize tşk üsten görünmlüde bi işe yaramaz zaten salih baba sen bana şu emulatörün linkni vere biirmisin peki bi denemek istiyorum

tosunak1.

Üye
saol salih

58_USTA_58

58_USTA_58

Üye
salih baba haklı o resimler bi ara cep sitelerini salladıydı :D ama yalan olduğu teldeki oyunla çercevenin uyumsuzluğundan abile anlaşılır

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
GTA ya Benzer Gangster Oyunu var Tavsiye Ederim

OğuzcanAbi

Üye
güzel deil gta mobil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt