7610 Format

Sponsorlu Bağlantılar

julesbas

Üye
    Konu Sahibi
7610 Format
slm arkadaşlar 7610 kullanıyorum format atmak isitiyorum yardım edermisiniz ayrıca bir tane mi format atma hakkımız var var yoksa bilgisayar gibi isteğin zaman atabilrmisin
herkese tşk

hidayet

hidayet

Üye
*#7370# tuşlayarak telefona format atabilirsin ayrıca formatta sınır yok istediğin kadar atabilirsin ayrıntılı bilgileri zaten sitede arama yapsan bulabilirsin kolay gelsin

julesbas

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş sınır yok diyon ama benim telefon kabul etmiyo formatı anlamdam valla bi de bu versiyomn yükseltim.telefonom kamerada bozulma oldu eski versiyonunda daha iyi çekiyodu şimdi iyi değil tekrar eski versiyona dönsem mi aceba

CannYFoX

Üye
Eğer telefon hafızsına format atmak istiyorsan (*#7370#) hafızakartı için (*3yes açma kapama) tuşuna telefon kapalıyken aynı anda basarak atabilirsin ve format sınırsızdır...

fatih findik

Üye
önce telefonu kapat.açma/kapama tuşu * 3 ve araman tuşuna aynı anda basrak o şeklilde bikaç saniye bekle.ekranda formating diye bi işlem başladığını göreceksin.zararı yok.telefonun rahatlar.saygılar

usta4389

usta4389

Üye
bende 7610 var ve goruntu gec geliyor acaba bana sorun hakkında yardım edecek birisi var mı simdiden tesekkurler

otoata

otoata

Üye
ya Kapama- açma tuşu + * + 3 + Yes tuşuna aynı anda bas beyaz arka planda formating... yazısı çıkacak yavas yavas arka plan kararacak format atılmış olacak vallaha 1 ayda bir format atmakta hayır var telefon rahatlıyoo!!!

bur_n_ing

Üye
yanlız arkadaşlar bu formatlar bazen tlfnları contact servise düşerebiliyo ona göre...

polat_ketur_76

Üye
teşekkürler abi sağolun

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler arkadaşlar

tremretr67

Üye
:nono: küfür etmek

metins_fb

Üye
3 yıldız arama tusu kapatma tusu basili tut formating yazana kadar

dark fatih

Üye
saolun

marita

Üye
//8

sahraer

Üye
slm arkadaşlar 7610 kullanıyorum format atmak isitiyorum yardım edermisiniz ayrıca bir tane mi format atma hakkımız var var yoksa bilgisayar gibi isteğin zaman atabilrmisin
herkese tşk
sana yardımcı olacağım arkadaşım

telefonun kapalı iken uygulanacak.yıldız 3 arama tuşu bas.ellerini birakmadan açma kapama düğmesine bas 5 saniye tut. format yazısı geldimi birak. ve format bitenekadar bekle. bukadar

telefonun kapalı iken uygulanacak.yıldız 3 arama tuşu bas.ellerini birakmadan açma kapama düğmesine bas 5 saniye tut. format yazısı geldimi birak. ve format bitenekadar bekle. bukadar
herzamanda format atabilirsin. ama çok fazla atma ne olur ne olmaz tamam

arkadaşlar benim sony ericson w810 telefonum var bugün vürüs kaptı. sadece yanıp sönem beyaz ekran kaldı. ne yapmam lazim. format atmakmı lazim ve nasıl atılır lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekürler

erdem onur

Üye
arkadaşlar yaptım format geldi batarya dustu daha açılınca hatalı açılıs yazıo
ve satıcınızla gorusun dio yardım lutfen

cihan0808

Üye
:oke::yurusaolasın kardeş işe yarıyo:yuru:oke:

Üst Alt