Satılık 7" Tablet Kılıfı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar gecen sene bir tablet maceram olmustu aldim ama kullanmadim cunku tableti geri verdik. Kiliflari elimde kalmis gecen seneden yeni gordum.

Arkadaslar biri belli bir tablet icin ama icine gecirdiginizde yalnizca korma amacli olarak her tablrtte kullanabilirsiniz, digeri 8" lerede oluyor.

Fiyat : 15 Tl
Kargo Alici oder

İkisi icin 15 liradir odeme seklini konusuruz alicilar yorum yazsinlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
551
murat3702
Cevap
0
Görüntüleme
616
murat3702
luckysleven
Cevap
8
Görüntüleme
763
luckysleven
HakanLJ
Cevap
2
Görüntüleme
726
Halit O.
adanalı1
Cevap
0
Görüntüleme
570
adanalı1

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt