6710 navigator nasıl hack lenir?

• 12 Mayıs 2011
  • 1313 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR ARAŞTIRIYORUM FAKAT NASIL YAPILDIGINI HANGİ PROGRAMLAR KULLANILDIGINI BULAMADIM, ANLAYAN BİR ARKADAŞ YARDIMCI OLURSA COK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM.

6710 navigator

yazılım sürümü 031.022

yazılım sürüm tarihi : 06 apr 2010

özel sürüm 031.022.00.01

model 6710s

tür : rm-491

----------Eklendi @ 18:01:46 ---------- Yazıldı @ 17:48:49 ----------

Mesela handy black list die bir program var onu yüklemek istiyorum sertifika hatası veriyor, sistem hacklemek bu sorunu ortadan kaldırırmı?, yada bu işi en kolay yoldan nasıl halledicez?

Yazan: 4cun
  2. Arkadaşım bu hack işlemini sadece sertifikalama için yapacaksan şunu bil Helloox2 diye bir program var be programla telefonunu hackleyebilirsin (Ben 6220c hackleyemedim am çoğu telefon hackleniyor). Şimdi söylemek istediğim şey şu bu programı telefonuna kurabilmek için zaten Helloox2 yi de sertifiklaman gerekecek zaten. Eee sertifika almışken neden bir de telefonunu hackliyorsun ki aldığın sertifikayla yüklemek istediğin programları zaten yükleyebileceksin :evet:

3. kardeş aynı sorun c5-00da vardı.bilen bilir ben çok kolay bi yöntemle telefonu hackledim.ne phoenixle ne de başka bi programla uğraştım...en kısa zamanda konuyu açacam...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:52