6700 Slide Almayı düşnüyürum Yorumlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesberado

Üye
    Konu Sahibi
6700 Slide Almayı düşnüyürum Yorumlarınız
6700 Slide Almayı düşnüyürum Yorumlarınız :bilmm

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
Bende var telefona 10 üzerinden 8 verdim.
- Sürgü problem çıkarabilir korkusuyla nazik tutuyorum. Kot pantolonda arka cebime koyamıyorum.
- Tuşlama yapmak istediğimde telefon elimde dengede durmuyor. Baş tarafı biraz ağır basıyor.Dikkatli kullanıyorum.
- Tuşlar çok küçük ve mesaj yazan için uygun değil.Çabuk bozulabilir.

+ Telefon fotoğraf ve video kalitesi harika.
+ Şarz durumu iyi.
+ Telefon görsel konumu ve tasarımı harika
+ Desteklediği video olarak flv var galiba ben denemedim.
+ Telefon çalik kasa benim tabirimle DOGAN SLX yeşili olunca dahada güzel.

Sonuç : Daha da iyisi yapılabilirdi 2 yıl kullanmak için iyi bir telefon.

anemik

anemik

Üye
güzel telefon cok hoşuma gtti.ama ark ın dediği gbi biraz küçük tuşlu ve nazik bi telefon :)

sessiz_fırtına

Üye
Al korkma kibar hafif kullanışlı tavsiye ederim wifi dışında herşey mevcut 16 gb kaldırıyor...Ben kullanıyorum 5 aydır noki bi başka kullanmadıgım tel kalmadı nokia nın en ucuzu dahi kullanışlı buna ben karar verdim...

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
nokia 5800 xpres music al

mizginnn

Üye
6700 classic al bence slide tavsiye etmiyorum classıc gercekten cok guzel bir telefon:))

umut681

umut681

Üye
bende 6700s kullanıcısıyım tek eksiği wifi bence gps kısmen yok denebilir ama harita desteği mevcut ses kalitesi süper ötesi denemez idare eder ve en önemli sorunlardan birisi hd video izlerken çok takılma oluyor onun dışında güzel telefon ama telefonda media ile çok haşır neşirseniz tavsiye etmem...

futbol123

futbol123

Üye
güzel telefona benziyor..

gungorayar

Üye
Yazılım hatası var.Servise gönderince yeni yazılım yükledik diyip olması gereken özelliği siliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt