6681 Için Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tektabancam

Üye
    Konu Sahibi
slm, 6681'imi koruma altına alacak iyi anti vürüs progamına ihtiyacım var acil yardım... Birde ufak bir ricam olucak HBB-600 bluetootk kulaklığı 6681' e nasıl eşleştirebilirim taramalar sonuç vermiyor. Saygılar,
 


Gokhan43

Gokhan43

Üye
Symantec Mobile Security öneririm.

BT Kulaklık hakkında malesef.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bt Kulaklığı aramada görmesi lazım..


Eğer görmüyorsa ya kulaklık arızalı yada telefonun bluettoh'u..
 

tektabancam

Üye
    Konu Sahibi
virüs programlarının nerdeyse hepsini denedim yükleme yapmıyor ya güvenlik nedeni ile diyor yada sertifika, 6681 için bir vürüs programı yokmu benmi yükleyemedim, bu arada ultra mp3 de yükleme yapmıyor kulaklıgı halletim fatak 3 gün normal çalıtı 4 gün baglantı kuramamaya başladı daha dogrusu baglanıyor fakat bu bagantı sadece bt meşkul ediyor bir etkinligi olmuyor. bana bu olumsuzluklarla ilgili tavsiyesi olan varmı, saygılar,
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt