6630da sms???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wardickus

Üye
    Konu Sahibi
6630da sms???
arkadaşlar 6630da sms dilini tükçe yaptığımda msj da özel karakter olduğunu bu yüzden 3 parça halinde gönderilceğini söylüyor. bunu nasıl düzeltebilirim?????

undead1

Üye
bırak ingilizce kalsın..... kullanma türkçe karakter kimse kullanmıyorki

wampir

Üye
english ya da deutssh yap o zaman olmuo 1 parcada gonderıo

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Mesaj metni yazarken , Kalem İşeretli tuşa basın ve en alttaki yazma dilinden English seçin. ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İngilizce kalırsa bu sorunu yaşamazsın.. ;)

ersin25

Üye
arkadaslar ya sizin birşeyden anladığınız yok yada ben birşey bilmiyorum sen dili inglish yapsan hangi dil yazar ingilish yazmazmı nasıl türkçe mesaj yazacak arkadaşımız :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by ersin25@Aug 23 2005, 06:32 PM
arkadaslar ya sizin birşeyden anladığınız yok yada ben birşey bilmiyorum sen dili inglish yapsan hangi dil yazar ingilish yazmazmı nasıl türkçe mesaj yazacak arkadaşımız :wacko:
[post=142344]Quoted post[/post]​

Ne demek bir şeyden anladğımız yok. :eksi:

English seçtiğinde , nasıl İngilizce yazacak ki ? Akla mantığa sığar mı bu ?

English seçtiğimizde , sadece Türkçe karakterler olmayacak.! ( ı , ö vs. )

Sonuçta English seçtiğimizde , Merhaba yazamayacak mıyız ? Biz merhaba yazınca telefon otomatik olarak Hello'ya mı dönüştürecek. ? :kop:

Ayrıca burada kimin bir şey bilip bilmediği açıkça ortaya çıkıyor. :huhu:

aTTra

Üye
:kop: ersin25; Gokhan43 arkadaşımız anlatmış.

:kop:

kalebakir

Üye
Originally posted by Gokhan43+Aug 23 2005, 06:46 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Aug 23 2005, 06:46 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ersin25@Aug 23 2005, 06:32 PM
[post=142344]Quoted post[/post]​

Ne demek bir şeyden anladğımız yok. :eksi:

English seçtiğinde , nasıl İngilizce yazacak ki ? Akla mantığa sığar mı bu ?

English seçtiğimizde , sadece Türkçe karakterler olmayacak.&#33; ( ı , ö vs. )

Sonuçta English seçtiğimizde , Merhaba yazamayacak mıyız ? Biz merhaba yazınca telefon otomatik olarak Hello&#39;ya mı dönüştürecek. ? :kop:

Ayrıca burada kimin bir şey bilip bilmediği açıkça ortaya çıkıyor. :huhu:
[post=142361]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Koptum ya gülmekten. :kop:

ersin25

Üye
iyi arkadasım sen telefonu dilini inglish yap ondan sonra mesaj yazmaya başla bakayım nasıl yazacak

kalebakir

Üye
abi çok komik

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by ersin25@Aug 23 2005, 06:57 PM
iyi arkadasım sen telefonu dilini inglish yap ondan sonra mesaj yazmaya başla bakayım nasıl yazacak
[post=142378]Quoted post[/post]​

Aynen Türkçe yazacak ama " özel " kelimesi yerine " ozel " yazacak. ;)

Şimdi sen al telefonu eline , Yazma Dilini English yap ve yaz bakalım Merhaba diye.

Yazıyor mu yazmıyor mu ?

:kop: :kop:

ersin25

Üye
benim telefon nokia 6670 mesaja giriyorum kalem işaretinden dili inglish seçiyorum başlıyorum yazmaya sizin dediğiniz gibi türkçe değil inglizce yazıyor arakdasım sanamı inanacam yoksa telefonda kendi elimle yaptığım işlememi inancam :haha:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Benim telefonumda 7610 , 6670&#39;le farkı yok denebilir.

English yap ve Merhaba yazmayı dene.Yoksa Merhaba yazınca Hello olarak mı çıkıyor ? :kop:

ersin25

Üye
çok bilmiş arkadaşım önce sen benim ne dediğimi anlamaya çalış ben demiyorum merhaba yazarsan hello yazar yada seni seviyorum yazdığında love you yazar demiyorum. İnglizce yaptığında sen merhaba yazmaya çalışırsın anlamsız mesh kelimesi çıkar seviyorum yazmaya çalışırsın seth yazar çünkü inglizce dili seciyorsun ancak inglizce yazarsan yazabilirsin yoksa inglizce dilini seçerek türkçe yazamazsın okmu çok bilmiş arakdaşım :haha:

aTTra

Üye
T9 ile yazıyorsan öyle çıkar ama normal yazıyorsan, ingilizce yazmaz. Nereden çıkardın onu?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by ersin25@Aug 23 2005, 07:10 PM
çok bilmiş arkadaşım önce sen benim ne dediğimi anlamaya çalış ben demiyorum merhaba yazarsan hello yazar yada seni seviyorum yazdığında love you yazar demiyorum. İnglizce yaptığında sen merhaba yazmaya çalışırsın anlamsız mesh kelimesi çıkar seviyorum yazmaya çalışırsın seth yazar çünkü inglizce dili seciyorsun ancak inglizce yazarsan yazabilirsin yoksa inglizce dilini seçerek türkçe yazamazsın okmu çok bilmiş arakdaşım :haha:
[post=142396]Quoted post[/post]​

Çok bilmişlikle ne alakası var ? :eksi: Bunu herkes biliyor. :huhu:

T9 ile yazarsan tabi dediğin gibi olur.

Unutma ki herkes T9 kullanmıyor. &#33; 8)

ersin25

Üye
yada bu üzerinde tartıştığımız konu belkide telefona göre farklılık gösteriyor olabilir sen kendi telefonda olduğunu sölüyorsun ama benim telefonda inglizce seçtiğimde inglizce yazıyor türkçe yazmıyor

ersin25

Üye
ben normal yazsam ne gereği var inglizce dilini seçmemin ne anlamı kalıyor. Lütefen bu gibi bilgileri vererek sorun çözülür demeyin hiç olmasa. Yani adam normal türkçe dilinide kullnarak türkçe karakter kullanmadan bunun üstesinden gelebilir. :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt