6630 Yardim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

white

Üye
    Konu Sahibi
Bene 6630 var televizyon telsim hatta açılmıyor ne yapabilirim
 
ibonline

ibonline

Üye
öncellikle müsteri hizmetlerinden bu hizmeti almak icin bir defayas mahsus mms ayarlarının acılmasını iste bazen kimi abonelerde mms aktif olmuyor... Bu ilk adım
ikinci adımsa cep telefonunun mesaj menüsüne geliyorsun mms yazıp 7070 gönderiyorsun gelen ayarlardan ilkini telefon'a kaydediyorsun hemen ardından ikinci ayarda gelicektir onu bosver sil.
cep telefonunun bağlantı ayarlarından yada en basidi cep telefonun menüsünde web e gel ordaki vars.erişim noktasının Telsim_mms olup olmadığını kontrol et eger böyle değilse telsim_mms yap.
ücüncü adım yine cep telefonunun mesaj menüsüne gel bu kez video yaz 7070 gönder telefon'a bir link gelecektir.haa unutmadın real playerinde bağlantı ayarlarının telsim_mms olarak ayarla
Hadi Hayırlı olsun...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt