6630 yardım acillllll

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

partizan27

Üye
    Konu Sahibi
6630 yardım acillllll
elimde bi 6630 var. hafıza kartını takıp kapağını kapattığımda telefon kapanıyor ve donuyor. ışıklar sönüyor nokia yazısı beliriyor. yanıp yanıp sönüyor yazı. üstelik hafıza kartını başka bi telefonda biçimlendirip takınca bişey yok. işlem yapıldığı zaman (örneğin fotoğraf çekmek) telefon aynı şekle dönüyor. acil olarak yardım bekliyorum. :help: :vur: :vur: :vur:

metin21

metin21

Üye
kardes bıde cıhazın kendını formatlamayı dene belkı systemsel bı hatadan kaynaklana bilir bunu sole yapabilirsin *7370# soft formattır olmassa hard format at tlf kapalı halde iken *3 yes ve acma kapama tusuna basılı tut ok kib

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunun için yapacak bişey yok klasik 6630 problemi..

Daha doğrusu 6630 resetleme porblemi... Servise götürmen işe yaramaz çözümü yok yani.. :(

bjknemesis

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 17 2005, 12:28 AM
Bunun için yapacak bişey yok klasik 6630 problemi..

Daha doğrusu 6630 resetleme porblemi... Servise götürmen işe yaramaz çözümü yok yani.. :(
[post=167608]Quoted post[/post]​

yaw kardeş mmc kartından falan kaynaklanıyo olmaz dimi

bazısında yapıyo bazısında yapmıyomu :wacko: :wacko: :wacko:

partizan27

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by metin21@Sep 16 2005, 11:55 PM
kardes bıde cıhazın kendını formatlamayı dene belkı systemsel bı hatadan kaynaklana bilir bunu sole yapabilirsin *7370# soft formattır olmassa hard format at tlf kapalı halde iken *3 yes ve acma kapama tusuna basılı tut ok kib
[post=167569]Quoted post[/post]​

arkadaşlar telefonu defalarca formatladım. ama olmadı. yani yazılım hatası değil. ben kart yuvasından şüpheleniyorum. hafıza kartı yuvasından. bana katılan arkadaşlar var mı. başka çözüm üretecek arkadaşları da bekliyorum. :ah:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bende de bi sorn war telfonda biri ile konsrken biri ararsa telefon titrio.Buraya kadar normal de !
ikisini de kaptnca telefon hala titremeye dewam edio!
format da attm hala dewam edio!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6630'ların anakartında üretm hatası var ve bunlar onun sonucu.. ;)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 17 2005, 11:33 AM
6630'ların anakartında üretm hatası var ve bunlar onun sonucu.. ;)
[post=167886]Quoted post[/post]​

yapma be e nolcak ilerde bizde de mi patlayacak bu telefonlar ?

garantisi varken ne yapmalıyız?

justo79

Üye
merhaba arkadaslar özr dilerim belki konunuzla alakalı olmayacak ama bana n-gage için ogg player lazım vardı silindi şimdi bulamıyorum elinde olan varsa lütfen yardımcı olsun :'( :ah:

katibim

katibim

Üye
en kısa zamanda elinden çıkar

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by katibim@Sep 17 2005, 12:44 PM
en kısa zamanda elinden çıkar
[post=167982]Quoted post[/post]​

Ciddmisin ? daha alalı ne oldu bismillah + bana çok tuzlu oldu bu tel 877 ytl inşaallah garanti de iken böyle bir sorun olurda (inşşallah sorun falan olmasın) yaptırırız yada olmadı en kötü ihtimalle yeni bi tel'e fark verrek alırım :(

metintekin

Üye
WALLA 6630 UN KLASİK PROBLEMİ. BU .GEÇMİŞ OLSUN

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6630'un klasik problemi ve aynı sistemi kullanan 6680'de de belirli sorunlar mevcut :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sorun sizle alakası yok yaw tüm 6630'lar böyle dert etmeyin dursun elinizde.. ;)

enigma

enigma

Üye
:oke: yaşasın 6600 beaaaaaa :oke:

tugaytanik

Üye
Benimde 6630 a bu günlerde bi haller oldu Fatoğraf çekebiliyorum fakat sağ hareket tuşuna basıp kameraya girmek istediğimde karşıma bir yazı geliyo ve girmem engelleniyor.Sizce ne yapmam gerek eğer format atmam gerekiyorsa nasıl atcam ve atınca Yeni sistem yüklemek gerekiyormu.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl bir yazı?

NighTFaLCoN

Üye
Aynı problem bende de war. Aleti formatladım ilk önce çalıştı sonra tekrar çalışmamaya başladı. Fotoğraf çekerken hiç bir problemim yok ama kameraya geçtiğimde "Feature not supported!" (telefonu ingilizce kullanıyorum) diye bir hata çıkıyor. Telefonu ilk aldığımda problem yoktu sonra bir gün Fexplorer ile dosyaları kurcalarken bi kaç gereksiz dosya silmiştim. Ondan olduğunu zannediyordum. Telefon defterini yedekleyip format attım telefona ilk başta çalıştı, sonra zil sesini vb. şeyleri ayarlayıp telefonu ingilizceye çevirdikten sonra tekrar denediğimde çalışmadığını gördüm. Dili türkçeye çevirdim , tema yı kaldırdım tekrar denedim (alakasız ama denedim) hiç bir şekilde çalışmadı. Ne yapabileceğimi bilen varmı? Internette araştırdım bu problemi yaşayan pek kimseyede rastlayamadım....

YaGMuR_PreNSi

Üye
ben daha hard format biLe atamadım :) bu (*) (3) (YES) (Kapama Tuşu)'na telefon kapaLıyken mi basıyoruz? ßenim sorunum bir dosyayı dildiler (ikide olabilir) artık wap internete girmiyor.... Düz format işe yaramadı....

punqermojo

Üye
ben daha hard format biLe atamadım :) bu (*) (3) (YES) (Kapama Tuşu)'na telefon kapaLıyken mi basıyoruz? ßenim sorunum bir dosyayı dildiler (ikide olabilir) artık wap internete girmiyor.... Düz format işe yaramadı....
aynen fatih abi ama o format s60 v2 için :D telefonu açar açmaz hemen *,3,yes(arama tuşu)bu kadar pin kodunu sorana kadar basılı tutucaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt