6630 usb yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aeon

Üye
    Konu Sahibi
6630 usb yardım
Arkadaşlar usb bağlantısını bilgisayarar takınca yeni donanım bulundu sora da yüklenirken hata bulundu diyor ama düne kadar sorunsuz çalışmıştı şimdiyse hiç görmüyor telefonu napacağım biri yardım edebilir mi?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
aynı sorunu bende yaşadım. nokia pc suit'i kaldır. ve donanımlarda usb ile yüklenmeyen bi aygıt varsa temizle. ondan sonra önce nokia pc suit i kur herşey bittikten sonra kabloyu bağla sonra telefonu bağla. eğer kabloyu yükleme yapmadan önce bağlarsan kabloyu usb aygıtı olarak tanımadan yüklüor ve bu sayede pc suit kabloyu görmüor. ;)

Aeon

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın ya çok teşekkürler hemen bakayım ;;)

eon

Üye
dune kadar calisiyordu diyorsan, o zaman gerekli driver'lari zaten yuklemis demektir. bazen PC acildiginda, nokia'nin usb driverlerini gormuyor, sanirim PC suite ile alakali bi durum, bu durumda, bilgisayari restart yap, o zaman gorme ihtimali cooook fazla. birkac kez basima geldi , tekrar driver yuklemene gerek kalmayabilir. eger yine calismazsa, o zaman Pcmaster arkadasimin dediklerini yapman gerekecek, bu sorunu cozecektir.

Aeon

Üye
    Konu Sahibi
Çoktan yaptım pcmasterınkini yine de çok teşekkürler ;;)

eon

Üye
Originally posted by Aeon@Oct 24 2005, 01:42 PM
[post=198069]Quoted post[/post]​

rica ederim, yukarda soyledigim durumda aklinda olsun :artı:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by Aeon@Oct 24 2005, 01:42 PM
[post=198069]Quoted post[/post]​

yahu ayıp oluyor öle :lol2: "yaptım pcmasterınkini" falan lütfen tam açık yazalım ;)

Aeon

Üye
    Konu Sahibi
Pardon pcmaster :lol2: :lol2: ''Uyguladım pcmasterın yöntemini'' bu olmuştur herhalde :lol2: :lol2: :oke:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
;)

turhallı

Üye
he yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt