6630 problem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elessar

Üye
    Konu Sahibi
6630 problem
arkadaşlar merhaba!6630 u alalı bir hafta,bazı program ve n-gage oyunları kurmaya başladım.bilmediğim bi nedenden dolayı kameranın video özelliğine geçtiğimde ÖZELLİK DESTEKLENMİYOR yazıyo.Aynı şekilde web e bağlanmak istediğimde işlem gerçekleştirilemiyor yazıyo.n-gage oyunlarını kurarken,dosyaları koplayalıp yapıştırdığım sırada bazı dosyaları silmiş olabilir miyim?Yeni yazılım yüklemekten başka yapabileceği başka bişey var mı?Şimdiden teşekkürler...

katibim

katibim

Üye
önce telefona format at sonra hafıza kartını biçimle kesin %100 düzelir ;;)

karizma

karizma

Üye
*#7370# yap bi formatla ayarların eskı haline dönsün

aTTra

Üye
Originally posted by elessar@Oct 5 2005, 02:57 PM
arkadaşlar merhaba!6630 u alalı bir hafta,bazı program ve n-gage oyunları kurmaya başladım.bilmediğim bi nedenden dolayı kameranın video özelliğine geçtiğimde ÖZELLİK DESTEKLENMİYOR yazıyo.Aynı şekilde web e bağlanmak istediğimde işlem gerçekleştirilemiyor yazıyo.n-gage oyunlarını kurarken,dosyaları koplayalıp yapıştırdığım sırada bazı dosyaları silmiş olabilir miyim?Yeni yazılım yüklemekten başka yapabileceği başka bişey var mı?Şimdiden teşekkürler...
[post=185215]Quoted post[/post]​

Aynı olay benim telefonum 6681'dede oldu. N-Gage oyunu SonicN'i yükledim. Sonra kamerayı açtım video'ya geçtim. Özeliik Desteklenmiyor dedi. Oyunu sildim, sonra düzeldi. Neden böyle oluyor anlamadım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Format ve mmc biçimlendirmesi sorunu çözer ama neden oldu anlayamadım.. :vur:

elessar

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dediklerinizzin hepsini yaptım,önce teli formatladım daha sonra mmc kartı biçimlendirdim,ama hala video için öellik desteklenmiyor yazıyo.başka yapabileceğim bişey var mı?illa yeni yazılım mı yüklemem gerekiyor?

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by elessar@Oct 6 2005, 06:21 PM
arkadaşlar dediklerinizzin hepsini yaptım,önce teli formatladım daha sonra mmc kartı biçimlendirdim,ama hala video için öellik desteklenmiyor yazıyo.başka yapabileceğim bişey var mı?illa yeni yazılım mı yüklemem gerekiyor?
[post=185775]Quoted post[/post]​
arkadasım formatlamayı nasıl yaptın bilemiyorum ama kesin format ile iş hallolur derim cünkü bu sorunu bende yaşadım
sorun teşkil eden dosyalar c:system/libs dizini icersindeki dll dir bunları ayıklaya bilirsen kesin yazılım düzelir

elessar

Üye
    Konu Sahibi
kesin format dediğin başka bi format şekli mi?valla format attıktan sonra bi file manager yükledim,ama dediğin gibi c:\system in içinde libs diye bi klasör yok.format atmadan önce vardı fakat attıktan sonra yok.uğraştırıyorum kusura bakma ama yapabileceğim başka bişey var mı?saol...

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by elessar@Oct 6 2005, 10:08 PM
kesin format dediğin başka bi format şekli mi?valla format attıktan sonra bi file manager yükledim,ama dediğin gibi c:\system in içinde libs diye bi klasör yok.format atmadan önce vardı fakat attıktan sonra yok.uğraştırıyorum kusura bakma ama yapabileceğim başka bişey var mı?saol...
[post=185899]Quoted post[/post]​

formatı *#7370# le mi yaptın eğer ole yaptıysan ve işe yaramadıysa hafıza kartını ve sim kartını çıkartıp * 3 yes tuşlarına aynı anda basıp teli aç sonra bekle hard formatı gömmüş olcan zaten

cumcum23

Üye
yapıştır formatı bişeyciği kalmaz bece yani işin ustalarına sormak lazım

aTTra

Üye
Formatladığında sorun halloluyor. Sadece hafıza kartına format atsan yeterli..

Sizzy

Üye
servisine götürmeyi dene bence bu daha kesin bir çözüm olur

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
arkadaşlar N-gage 'de camera olmadığı için oyunlarını yüklediğiniz zaman bu oyun yüzünden camera desteklenmiyor n-gage 'e alttan camera takılabildiği için fotoğraf çeker ama video çekemez çünkü n-gage de böyle bir imkan yok sen telefondan oyunu silersen %100 sorun düzeLir. :artı:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by aTTra+Oct 5 2005, 06:34 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Oct 5 2005, 06:34 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-elessar@Oct 5 2005, 02:57 PM
arkadaşlar merhaba&#33;6630 u alalı bir hafta,bazı program ve n-gage oyunları kurmaya başladım.bilmediğim bi nedenden dolayı kameranın video özelliğine geçtiğimde ÖZELLİK DESTEKLENMİYOR yazıyo.Aynı şekilde web e bağlanmak istediğimde işlem gerçekleştirilemiyor yazıyo.n-gage oyunlarını kurarken,dosyaları koplayalıp yapıştırdığım sırada bazı dosyaları silmiş olabilir miyim?Yeni yazılım yüklemekten başka yapabileceği başka bişey var mı?Şimdiden teşekkürler...
[post=185215]Quoted post[/post]​

Aynı olay benim telefonum 6681&#39;dede oldu. N-Gage oyunu SonicN&#39;i yükledim. Sonra kamerayı açtım video&#39;ya geçtim. Özeliik Desteklenmiyor dedi. Oyunu sildim, sonra düzeldi. Neden böyle oluyor anlamadım...
[post=185327]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
aynı sorun bendede oldu 6600 a sonic i yukledikten sonra kamerada video hatası veriyodu hem telefona hem mmc ye format attım sonra tekrar kurdum oyunu hiç bir problem kalmadı acaba neden böle bir hata veriyor :wacko:

barabelli

barabelli

Üye
once telefona hard format at * 3 arama tusu ve aaçma kapatusuna format yazana kadar aynı anda ba ve sonra hafıza kartına at kesın duzelir

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by aTTra@Oct 8 2005, 04:36 PM
Formatladığında sorun halloluyor. Sadece hafıza kartına format atsan yeterli..
[post=186817]Quoted post[/post]​
attranın dediği gibi formatla hallolur
cünkü bu sorunun bizzat yaşamış biriyim :huhu:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Manga konserinde aynı olay olmuştu bende de. :ehe:

Telefona restart attım ve o zamandan beri öyle bir sorun çıkmıyor ve o olaydan önceki zamanlardan beri de SonicN yüklü. :ehe:

ibonline

ibonline

Üye
arkadaş ya formatı yanlış yaptı yada gercekten telinde sorun mevcut

white

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Oct 5 2005, 06&#58;50 PM) [post=185387]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Format ve mmc biçimlendirmesi sorunu çözer ama neden oldu anlayamadım..
[/b][/quote]
Evet kesin düzelir

mustimi

Üye
arkadaşlar bu topicde bir arkadaş n-gage e alttan kamera takıyo yazmış. n-gage e alttan kamera takılamaz bilginize.Yanlış bilgilenmeyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt