6630 La Ilgili Bir Sorunum Var


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schubert

Üye
    Konu Sahibi
6630 da bluetoothla bilgisayarıma bağlanıyorum fakat telefonumun içindeki dosyaları göremiyorum ve hiçbir dosya gönderemiyorum telefona.yardımcı olursanız sevinirim çözümünü bulamadım bir türlü.
 
madhead

madhead

Üye
nokia PC suite den mi bağlanamıyosun..?
 

schubert

Üye
    Konu Sahibi
işyerimdeki bilgisayarda pc suite yüklü değildi ben daha önceki telefonumda bağlanabiliyordum herhangi bir program olmadan 6630 da böyle bir olanak yok mu?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt