6630 Instant Messaging (Chat)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eon

Üye
    Konu Sahibi
6630 Instant Messaging (Chat)
arkadaslar, 6630'da mevcut olan "instant messaging" ayarlarini bilen var mi? ben bu servisi bir turlu kullanamadim.... bir sekilde burdan chat serverlere baglanmasi lazim ama. agile messenger'i kullaniyorum bunun icin. fakat kendi icindekinde bir ayar yapamadim. tesekkurler...

Zero

Zero

Üye
Bildiğim kadarıyla O özellik SMS tabanlı Chat, bildiğimiz Messenger'la ilgisi yok.

PaNTeR

Üye
Bence de Agile Messenger kullanmaya devam et... Diğer chat serverları için de değişik programlar var dosyalar bölümünde, SMS ile mesajlaşmaktan çok daha iyi GPRS. Bir SMS iki kontör, GPRS 60 kb bir kontör... 60 kb ile en az 23/30 mesaj alıp gönderebiliyorsun ;;)

eon

Üye
    Konu Sahibi
yani diyorsunuz ki server tanimlamalarini manual yapmak suretiyle, instant messaging ile chat yapilamiyor 6630'da , dogru mu? her durumda agile'ye mi ihtiyac var...

PaNTeR

Üye
Bildiğim kadarıyla evet eon... Zero'nun da dediği gibi o program SMS tabalı olması gerekiyor...

karizma

karizma

Üye
Originally posted by eon@Oct 5 2005, 02:17 PM
yani diyorsunuz ki server tanimlamalarini manual yapmak suretiyle, instant messaging ile chat yapilamiyor 6630'da , dogru mu? her durumda agile'ye mi ihtiyac var...
[post=185200]Quoted post[/post]​
Agile daha hesaplı panter açıklama yapmış 60 kb 1 kontör ;)

eon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar agile kullaniyorum zaten... ama birkac gundur yeni versiyon var diyor, yuklemeden once siteye bakayim dedim ( ) burada 7 gunluk trial falan dedi... yoksa parali mi artik agile???? yuklemeye korktum walla, cunku bir customer ID verecekler, yandik eger boyleyse. :(

Zero

Zero

Üye
Paniğe gerek yok, Şu an paralı falan olduğunu sanmıyorum, ayrıca olsa bile hem alternatif programlar çok, hemde kısa sürede C*acklenmiş sürümleri çıkar.... TurboMSN, IM, VeriChat gibi programlarda denenebilir

volkri

Üye
yaffff hemşehrim kıbrıslım :)
agile ücretli değil ...........az önce yazmış olduğun forumada cevap yazdım ama sanırım okumamışsın, ayrıca telefonundaki bahsettiğin programı kullanabilmen için herhangi bir başka programa ihtiyacın yok .....(ammmaaaaaa) bu hizmet için turkcell e ayda 8 YTL gibi bir miktar ödemen lazım + her zaman sağlıklı çalışmıyor + her IRC kanalını kabul etmiyor (örn. bazen msn, genelde yahoo, aol zaten iptal vs.) sen gel az evvel yazdığım uyarıları oku (sormuş olduğun forumda cevaplarım var) ve agile ile MUTLU ol ! çünkü ben mutluyum :)
saygılarımla
bu arada bende kıbrıs vatandaşıyım (yani çifte vatandaş)

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by volkri@Oct 7 2005, 12:22 PM
yaffff hemşehrim kıbrıslım :)
agile ücretli değil ...........az önce yazmış olduğun forumada cevap yazdım ama sanırım okumamışsın, ayrıca telefonundaki bahsettiğin programı kullanabilmen için herhangi bir başka programa ihtiyacın yok .....(ammmaaaaaa) bu hizmet için turkcell e ayda 8 YTL gibi bir miktar ödemen lazım + her zaman sağlıklı çalışmıyor + her IRC kanalını kabul etmiyor (örn. bazen msn, genelde yahoo, aol zaten iptal vs.) sen gel az evvel yazdığım uyarıları oku (sormuş olduğun forumda cevaplarım var) ve agile ile MUTLU ol ! çünkü ben mutluyum :)
saygılarımla
bu arada bende kıbrıs vatandaşıyım (yani çifte vatandaş)
[post=186145]Quoted post[/post]​

ok volkri, update ediyorum o zaman. bend emutluydum da agile'den korktum yani :) diger programlari denemedim, ihtiyac duymadim. ama kendi icindeki instant messaging'i kullanabilecgeimi saniyordum. demek ki burda biraz zor. tesekkurler...

eon

Üye
    Konu Sahibi
bu arada kibristan birilerini gormek guzel :)) bende cifte vatandasim hemsehrimm :))))))))

trnxl

Üye
ben yeniyim kimse varmı şimdi burada

ahmetkaya34

Teeşekkürler sağolnn işe yaradı

kod1net

kod1net

Üye
arkadaşlar %100 Türkçe AlfaMobil chat programını kullanmanızı tavsiye ederim.

emre_ergin

Üye

--------------- Ekleme ---------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt