6630 HAAKINDA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bbarutcu01

Üye
    Konu Sahibi
6630 HAAKINDA
arkadaşlar merhaba 6630 almayı düşünüyorum ama 64 mb hafıza kartının üstünü göstermiyormuş diye birşey duydum acaba bu doğrumu yani 128lik veya 256lık hafız kartı kullanan varmı 6630 ile bana yardımcı olursanız çok sevinirim.....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6630'da 512 ve 256 MB Dv Rs MMC kartlar sorunsuz çalışmaktadır.

Ayrıca size öyle diyenler de 6630'dan anlamıyorlar.

bbarutcu01

Üye
    Konu Sahibi
saolun bana bunu bir telefon satıcısı dedi onun için bende inandım yani benim arkadaşlar hep 64lükle kullanıo onlarda bilmiordu neyse çok saolun.....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Demek ki o telefoncu telefonlar hakkında bihaber :ehe:

tofy

Üye
nokia nın sitesindede genişletilebilir hafıza olrak geçiyor, kutunun içinden 64 çıkıyor sadece .6630 un mmc kartı 1.8 voltta çalışır bu nedenle çift voltaj uyumlu mmc kart gerektiriyormuş.bu demek herhangi boyutlu çift voltaj(1.8/3V) mmc kartlar uyumluluk gösteriyor. :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten varya sitedeki birçok arkadaşın bilgileri telfonculardan daha fazla kesinlikle.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle ;)

tofy

Üye
:bigstar:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1

koray77

Üye
evet doğru, mesela benim bi telefoncu arkadaşım var bi çok şeyi benden öğrendi :)

Caine

Caine

Üye
en basitinden bir örnek verecek olursak sitedeki ibonline arkadaşımız 256 lık kart kullanıyor ve sorunsuz çalışıyor... gökhan arkadaşın dediği gibi o tlfncu bihabermiş :DD

ars287duff

Üye
hee olmuyormuş son 64 yukarısı yok allahını seversen o telefoncunun adresini veersene inanmıyorum o öyle dememiştir sen yanlış anlamışsındır. eger öyle dediyse ve hala telefon satıyorsa bizim insanımız cahil ve ötesi yaptıgı iş konusunda bilgisi yok.ve ayrıca farzedelim 64 üstü görmüyor ne yapıcaksın almıcakmısın bunu bile bilmeyen adam gidip 64 üstü kart görmüyor diye telefon almayacak gercekten kafam almıyor inanın bende 6630 kullanıyorum ama bu kadarda bilinçsiz bir tüketim toplumu olmamızada üzülüyorum.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
puhahha:D :D :D :D :D :D bnde 6630+1GB war 800MB dolu sorunsuz çalışıo :D :D :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...