6630 da kamera lastiği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
6630 da kamera lastiği
Arkadaşlar hani 6630" da kameranın orda bi lastik varla işte benim tlfonda o zamanla deforme olmaya başladı ve şu an çok kötü gözüküyor baktım buun tek başına değişme ihtimali yok tlfon garantili şimdi ben tlfonu servise götürürsem kapaklarınımı değiştirecekler bunu merak ediyorum..

karizma

karizma

Üye
Originally posted by teomanonur@Aug 24 2005, 01:53 AM
Arkadaşlar hani 6630" da kameranın orda bi lastik varla işte benim tlfonda o zamanla deforme olmaya başladı ve şu an çok kötü gözüküyor baktım buun tek başına değişme ihtimali yok tlfon garantili şimdi ben tlfonu servise götürürsem kapaklarınımı değiştirecekler bunu merak ediyorum..
[post=142755]Quoted post[/post]​

Valla teomanonur bahsettiğin lastik kapaktaki lastikse o bende de sık sık deforme oluyor gsm aksesuarı satan dükkanlarda kapaklar mevcut kapağını değiştirsen olur ;)

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum ama o kapaktaki lastik kapağa yapışık yani dediğin gibi kapağı değiştirmek lazım ve bunu bana göre garantinin karşılaması lazım orjinal kapak takarak...

madmann

madmann

Üye
yuh abi sende bi lastik için kapak değişeyeceklerini sanmıyorum
bit al bi kapak zaten lastiğin olduğu yer sola (sağada olabilir) çevirdiğinde çıkıyo yeni kapaktakini sökersin orj. kapağına takarsın olur biter

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
valla ben kafaya taktım değiştereceğim eğer değiştirirlerse milletinde önünü açarım ya o lastiğin olduğu aksesuar tlfonun görünümünü çok etkiliyor bi defa neyi çekersen çek orayı görüyor...yapmasalardı bu kadar kalitesiz aaa bu ne canım ilkokul silgisi gibi lastık

metintekin2

Üye
haklısın onur. bencede git sor bakalım garantiden yapcaklarmı??

karizma

karizma

Üye
Originally posted by teomanonur@Aug 24 2005, 02:49 PM
valla ben kafaya taktım değiştereceğim eğer değiştirirlerse milletinde önünü açarım ya o lastiğin olduğu aksesuar tlfonun görünümünü çok etkiliyor bi defa neyi çekersen çek orayı görüyor...yapmasalardı bu kadar kalitesiz aaa bu ne canım ilkokul silgisi gibi lastık
[post=143027]Quoted post[/post]​
:kop: :kop: :kop: alemsin yahuu ilkokul silgisi he

vormound

Üye
abı bence apısık kalmanın esıgındesın... :D

albatrosag

Üye
aynı olay benimde başıma geldi sadece kapağı değiştiriyorlar başka bir şey değil yani :)

sbay

Üye
kapak değişiyo bende değiştirdim

ars287duff

Üye
aynı sorun bende de var koptu gitti asabım bozulmuştu kendi kendime kızıyordum nebiçim kullanıyorsun diye malının degerini bilmiyorsun diye ama baksana yanlız degilmişim.

tekus

Üye
hadı abı gıt bı dene belkı bızde degıstırırız tele bısey olmasın dıye cebıme bıle koymuyorum ama lastık yakında gıdecek gıbı gelıyor

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by teomanonur@Aug 24 2005, 01:53 AM
[post=142755]Quoted post[/post]​
lensin yanındaki lastiğın bulunduğu kapak cıkıyor
git bitane yan sanayi kapak al o paneli değiştir olsun bitsin yada kapağı tümden değiş örnek benim orjinal kapak ilk kullandığım günden beri dolaptadır yani hiç kullanmadım şimdi taksam sıfır zannederler ;;)

karizma

karizma

Üye
Alırsan da siyah al bende de siyah var karizma duruyor fakat tuşlar gri kalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt