6630 da entresan problem var yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkcloud

Üye
    Konu Sahibi
6630 da entresan problem var yardım lütfen
beyler şöle iki problemim var ilk önce bir anlatayım cihazı sonra problemlere geçeyim..! telefon tr den alınmış ama yurtdışından gelme satıcı telefonun pilini falan change yapmış zaten birde üzerinde rs-mmc 128 mb lık zannedersem Bower marka 128 mb lık kart var..! şimdi problemler

1.) telefona hattakıldığında bir müddet sonra şebekeyi kapatıyor

2.) telefon durmadan ekran her 10 sn yede bir anlık olarak ekran kırpıyor o sırada tuşlar foksiyonsuz kalıyor..!

bunların neticesinde bu cihazda ne olabilir virusmu yoks başka bir sorunmu bana acil yardım yapabilirseniz sevinirim telefonu geri verebilme olasılığı yok o yüzden bir şekilde yapılması gerekiyor..!

yardımcı olucak arkadaşlara şimdi den çok teşekkürler..!

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Nokia değiLmi hepsi kötü :)
Şimdi onun işletim sistemi çökmüştür sen servise felan götür.

Darkcloud

Üye
    Konu Sahibi
nokia bence en kaliteli cihaz aynı cihazdan bende var ama benim ki garantili ve üzerine 50 tane program yükledim hiç bir sorun yaşamadım benim arkadaşım almış bu cihazı tr den yurt dışı olarak birde anlamıyor cihazdan o yüzden böle olmuş..!

angelus_34

angelus_34

Üye
Originally posted by Darkcloud@Oct 30 2005, 07:25 PM
beyler şöle iki problemim var ilk önce bir anlatayım cihazı sonra problemlere geçeyim..! telefon tr den alınmış ama yurtdışından gelme satıcı telefonun pilini falan change yapmış zaten birde üzerinde rs-mmc 128 mb lık zannedersem Bower marka 128 mb lık kart var..! şimdi problemler

2.) telefon durmadan ekran her 10 sn yede bir anlık olarak ekran kırpıyor o sırada tuşlar foksiyonsuz kalıyor..!

bunların neticesinde bu cihazda ne olabilir virusmu yoks başka bir sorunmu bana acil yardım yapabilirseniz sevinirim telefonu geri verebilme olasılığı yok o yüzden bir şekilde yapılması gerekiyor..!

[post=202415]Quoted post[/post]​

aslında telefonun sorunlarının mmc kartından veya bataryadan olduğunu zannetmiyorum bence sen telefonuna format atmayı bi dene tahminimce işe yarayacaktır. ;;)

eneesss

Üye

bence hafıza kartında ve bataryadaki sorunlar.... sebeki kapatmaz.. yada.. ekranı anlık karartmaz... bence tamamen işletim sistemi sorunu... virüste yemiş olabilir... bence hard format atmalısın... telefon kapalıyken... mmc kartı cıkar.... şarj doluyken... ve telefon kapalıyken.. sırasıyla... * + 3 + yes + telefonu acma tuşuna basılı tutup... telefon acılana kadar bekleyin... yine düzelmezse.. kesinlikle... donanımsal birşeydir... en yakın işinin ehli bi tamirci öneririm.. garantisi yoksa.... kolay gelsin....

climax

Üye
hiç oynama telefonla servise götür...flash atılması gerekli gibi duruyo

symbianboy

Üye
hayda ilk defa duydum formatla olacak gibi gözükmüyor

Nike

Üye
Bence servise götür en iyisi

..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye

sen o telefonda rs mmc çalıştırdın ya sana helal ossun dual voltaj sız sana helal ossun bide dostun biri nokiayı kötülemiş sen git sony telefon al sadece

SUBAYKAN

Üye
yıldız,kare 7370 kare, okey yap bence düzelecek

Aeon

Üye
Bence de servise götür formatla olmayacak gibi. :starwars:

kuyt67

Üye
zeon av anti virüs at bütün virüsleri temizler

babakazim

Üye
hemen servise götür

Emre-45

Emre-45

Üye
Kardeş yazılım güncellemeyi bir dene belki olur.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
4 sene olmuş.

coloniex

coloniex

Üye
* tuşu,3,yes ve # (tel kapalı iken) iLe FORMAT atmayı dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt