6630 Bağlantılar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HLSpAwN

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar....

Yeni bir 6630 aldım. merak ettiğim şey bağlantı ayarlarında Turkcell Wap, Turkcell MMS ve Turkcell Internet diye 3 seçenek var. Turkcell Wap, Turkcell MMS i anladık da bu Turkcell Internet ne oluyor onu anlamadım?

Yenimi çıktı bu olay?
 

Noctivagant

Üye
o sayede telefonunla nete giriyorsun
 

valmont2

Üye
trkcll internet bende yok mesela.. trkcll gprs data var.. ama sen baglantı adı ve baglantı noktası internet adıyla yeni bir erişim noktası olusturmus olabilirsin..
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Internet erişim noktası ile , Cep Telefonundan MSN'e bağlanmak gibi servislerden yararlanıyoruz ;)
 
turkcell internet ile agilemsn , normal websitelerine gezmek(telefondan) + pc'ye bağlayınca otomatik modem olarak tanınıp pc'Yi internetee bağlamak
 

HLSpAwN

Üye
    Konu Sahibi
Ben direk netten yolladım geldi. bişiyi deiştirmedim yani.

Kısaca bildiğimiz GPRS data iletişim ayarlarının ismi deişmiş sanırım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt