6610i Mesaj


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
helper007

helper007

Üye
    Konu Sahibi
Babam yeni Avea hat aldı.Beraber çankayada bir yerde kart birleştirme işlemini yaptırttık (kartların altın çiplerini kesip bir aparat ile sim kart yuvasına takma).Fakat Turkcell hat mesaj alamıyo,Avea güzel ama turkcell'de problem var.
Bana kontör gönderirken 2277'ye mesajı attıktan sonra mesaj gelmedi,bizde EVET yazıp 2064'e göderdik.Ben mesajı aldım köntör yüklendi.Bababın tel.ine mesaj gelmedi.Neden acaba bilginiz var mı?
Kesme işlemi sırasında kart zarar görmüş olabilirmi?
Yada başka ne sorunu olabilir?


Please HELP TO HELPER007

Saygular
 
helper007

helper007

Üye
    Konu Sahibi
Acil ama lütfen :help:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haberci
Cevap
1
Görüntüleme
740
hidayet
Salihyet
Cevap
5
Görüntüleme
4K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt