6610 problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekucuk

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar

Bendeki 6610'da bazen birisi aradığında çalıyor karşıdaki kişi telefonu kapattığında da telefon çalmaya devam ediyor.

Daha açmak gerekirse birisi arıyor tel. çalıyor ve isim ekranda gözüküyor. Karşı taraf teli kapatıyor ekrandaki isim kayboluyor ama telefonum çalmaya devam ediyor. No'ya basınca da susmuyor. İllaki tel. kapatmam gerekiyor ancak ozaman susuyor.
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yeni yazılım yükletirsen sorun düzelecek.. ;)
 

ekucuk

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :artı: :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt