6600 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
6600 yardım
arkadaşlar 6600ı satıp motorola v3 almayı düşünüyorum 6600 dan çok sıkıldın symbian benim için önemli diil üstüne ne kadar eklemeliyim ama garantili v3 almayı düşünüyorum 6600 ne kadara gider

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
he bu arada 6600 ın 1 yıllık garantisi var 128 mb mmc var

valmont2

Üye
telefoncuya goturursen en fazla 300 verir.. ama elden satarsan daha fazla olabilir.. alıcı bulmana kalmış.. ben v3 ü yaklaşık 4 ay once 780 milyona almıstım.. fiyatıda su an aynı hemen hemen.. ama gri v3 siyahtan daha ucuz 40 50 milyon falan..

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
ben zaten grisini daha çok begendim ama 4 ayda düşmezmi fiyatı ya off çok pahalı

valmont2

Üye
valla bilmiyorum .. hiç düşmedi neredyse 4 ayda.. internette arastır.. bazen indirim falan yapıyorlar arada bir.. belki v3 ede olur birşeyler.. yanlız ozellik olarak fazla bişey bekleme .. benden soylemesi ;)

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
benim için tasarım önemli bide garantisizi ne kadardır doğubankta ama garantisiz almam risk içerirmi baya çünkü garantisiz telefonlar kullanım dışı kalıcak diyolar

valmont2

Üye
Originally posted by muraoyak@Sep 19 2005, 01:02 PM
benim için tasarım önemli bide garantisizi ne kadardır doğubankta ama garantisiz almam risk içerirmi baya çünkü garantisiz telefonlar kullanım dışı kalıcak diyolar
[post=170245]Quoted post[/post]​
ben o telefonu garantisiz alma derim.. zaten garantisiz telefonlar kullanım dısı kalıcak.. dogrudur .. bu kadar propagandasını yaptılar.. bende 6230i alıcaktım spot.. vazgectim.. yani garantili almanı oneririm.. ayrıca telefonuda oneririm.. yani bir telefon bu kadarmı karizmatik olur.. zaten cebinden cıkartıgın anda inanılmaz dikkat cekiyor..

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
o zaman beklicez biraz şubatta filan alırım v3 ü garantili baya düşer o zaman

metintekin

Üye
bence siyah rengini all. süpper karizma.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ennnnn fazla 300 verirler 6600 a başka da bi kuruş bile fazla vermeler ;)

bjknemesis

Üye
arkadaşım çok geç kalmıştın bizim bi eleman yaklaşık 6-7ay önce 6600 ı525 aldı(garantili orjinal yani) şimdi kesin 400 lerde falan bence en yakın zamanda çıkarmaya bak zararın dahada büyük olur ;) ;) ;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş v3 alınırmı ya tasarımı hariç hiç bir özelliği yok..

Caine

Caine

Üye
Originally posted by juniouremre@Sep 19 2005, 06:55 PM
kardeş v3 alınırmı ya tasarımı hariç hiç bir özelliği yok..
[post=170608]Quoted post[/post]​
valla kardeş ya karizma için özelliği fazla olmayan bir tlfna o kadar para verilirmi? şubata kadar bekle ve n91 fiyatı düşer sende bu arada az daha ekleme yaparsın alırsın da karizma ve özellik onda var işte :artı:

muraoyak

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar ilginiz için ben en iisi beklyim biraz

ibrahim155

Üye
ben 6600 ı 75 ytl e aldım 15 e de hafza kartı 1.gb sağlam tel :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt