6600 uzmanları acil yardım.Please.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
6600 uzmanları acil yardım.Please.
Arkadaşlar ben remote s60 ı tel.ime (6600)yükledim . Yükleme tamamlanır tamamlanmaz uygulama kapandı mesajı yazdı.ve yüklemeyi yapmadı,öylece dondu kaldı,iptal edemiyorum ,mesajlara da girdiğimde halen o donuk ekranı görüyorum,fexplorer ile birşey olmuyor.lütfen bilenler yardım etsin,telefon 1aylık daha.ayrıca telefonu kapatırsam birdaha açılır mı? :(

Zero

Zero

Üye
Telefonunda "Task manager" (görev yöneticisi) türünde bir program olursa Bu tür durumlarda Kilitlenen uygulamayı kapatabilirsin.. Esasen paniğe gerek yok, telefonu kapatman bir soruna neden olmaz, en kötü ihtimal format atarsın. Kapatıp açtığında sorun muhtemelen düzelecektir, açtıktan sonra Uygulama yöneticisinden programı kaldırabilirsin..

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
panik yaptım..Valla allah razı olsun,kapattım,açtım dediğin gibi sorun çözüldü,(açtığımda biraz ağır menüye girdi,hatta menü kısmınada baya bekledi diyebilirim)(aslında formatta bir çözüm ama sitede format atanların sonuçları var,mesela farklı sorunlar yaratması gibi.ilgin için teşekkürler,şağlıkta kal... ;;) (zeroya)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt