6600 ses komut programi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
6600 için çok gelişmiş bir ses komut programına ihtiyacım var. 6600 içinde gelen program işimi görmüyor. Tüm menülere ve uygulamalara erişmem mümkün olmuyor. Mesela yeni mesaj için ses komutu koyabiliyorum, ama bunun altında bir menü daha var bana kısa mesaj mı mms mi e-mail mi diye soruyor. Halbuki ben direkt kısa mesaj yazmak istiyorum ama buna imkan vermiyor.. İşimi görecek bildiğiniz bir program var mıdır?:help:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt