6600 hakkında


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLastis

Üye
    Konu Sahibi
arkadşlar belki bunu daha önce sordular ama ben aramada bulamadım ya doğru kelimeleri girmedim yani sonuçta tekrar soruyorum 6600 acc melodileri destekliyor mu destekliyorsa nasıl acc yaparım yani acc leri zil sesi yapıyor mu birde birşeuy duydum 6600 için bir program var mım mp3leri zil sesi olarak kullanabiliyormuşuz ne kadar doğru bana email atabilirseniz seinirim [email protected]
 
cepix

cepix

Üye
Mp3 leri zil sesi olarak kullanmak istiosan ogg playeri dene
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6600 aac desteklemiyor.. ;)
 

aLastis

Üye
    Konu Sahibi
sağolun teşekkür ederim oggplayer yapıyor mu?
einmisisniz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt