6600 da kızılötesiyle internete baglanma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dedeme1532

dedeme1532

Üye
    Konu Sahibi
6600 da kızılötesiyle internete baglanma
Beyler Bende 6600 var baglantıya giriyorum modem war modem e kızılötesiyle baglanma ya calısıyorum fakat baglanmıyor bunu nasıl yapabilirim yardım edin :(

yunus5055

yunus5055

Üye
Onunla hiç uğraşma kardeşim zaman kaybı ... Oradaki şey telefonun kullanması için neti bir modemden çekmeye yarıyo .. Ama kızılötesi olduğu için modeminde kızılötesi olması gerekli ... Sürekli kızılötesi noktaları temas etmesi gerekiyo felan filan ... Yani ıvır zıvır gereksiz ise yaramaz bir özellik ...

dedeme1532

dedeme1532

Üye
    Konu Sahibi
Eeee Ben Nasıl Baglanabilirim İnternete kardeş ¿ Cok Önemli Bir İşim Warda O yüzden

yunus5055

yunus5055

Üye
Eeee Ben Nasıl Baglanabilirim İnternete kardeş ¿ Cok Önemli Bir İşim Warda O yüzden
:) kardeşim çok önemli birişin varsa direk bi netcafeye filan git pc den hallet ... Mobilden hele helede 6600 netle ilgili pek birşey bekleme ... Yinede bağlanmak istersen net ayarlarını yapman gerekir ... Ama tl n gider yani bağlanınca ... Net paketlerin varsa ayrı tabi ... / Tel n70 vodafone cepnet / ...

saykoman

saykoman

Üye
Internet paketi alıp bağlan, kızılötesi ile internete girme diye birşey yok bluetootla var onun için ya pcde yada telefonda internetin olması lazım senkron için. onu istiyorsan sitede araştır. Modemin yok nete girmeye çalışıyorsun. Bana biraz mantıksız geldi.

dedeme1532

dedeme1532

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt