6600 da ekran koruyucu problemi??????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead1

Üye
    Konu Sahibi
6600 da ekran koruyucu problemi??????
Evet arkadaşlar bi problemim var ben V 5,53 kullanıyorum kendi amimasyonlu ekran koruyucusu var buraya kadar ok ben bunu değiştirmek istiyorum herhangi bir gif koyarak ama zaten telin menülerinden bi değiştirme söz konusu değil belli dosya yönetici programlarına girerek arama yaptıgımda screensaver diye bi şey bulamıyorum bulsam oradaki gifi değiştirerek kendi istedigim bi ekran koruyucusuna kavuşacagim bu konuda bi fikri olan nasıl yapılır aha bu şekilde diyen birilerinin yardımına ihtiyacım var şimdiden saolun ...............................

helper007

helper007

Üye
Bence öle bi şey olmaz.Olamaz.Çünkü kendi ekrankoruyucusu gif değil.

undead1

Üye
    Konu Sahibi
yooo kendi ekran koruyucusu gif ben baktım hangi gifi kullandıgını biliyorum gif yaa zoo diye bi gif hemde hareketli bi görüntü ama anlamadıgım onu nerede kullandıgını bulamamam?????

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Originally posted by undead1@Sep 30 2005, 10:09 PM
yooo kendi ekran koruyucusu gif ben baktım hangi gifi kullandıgını biliyorum gif yaa zoo diye bi gif hemde hareketli bi görüntü ama anlamadıgım onu nerede kullandıgını bulamamam?????
[post=181970]Quoted post[/post]​

fexplorer ile... orjinal gif dosyasını copy-paste ile başka bir yere taşı(işe yaramazsa geri kopyalamak için)

orjinal gif i bilgisayara atıp inceleyebiliyorsan bir bak boyutuna ve büyüklüğüne..
orjinale yakın seçtiğin gif dosyasının adını zoo diye değiştirip yerine kopyala..
yani bunu bir dene... olur sanırım... sonuç alamazsan orjinal gif i geri yüklemen lazım.. kolay gelsin...

undead1

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by a21a+Sep 30 2005, 10:22 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(a21a &#064; Sep 30 2005, 10:22 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-undead1@Sep 30 2005, 10:09 PM
[post=181970]Quoted post[/post]​

fexplorer ile... orjinal gif dosyasını copy-paste ile başka bir yere taşı(işe yaramazsa geri kopyalamak için)

orjinal gif i bilgisayara atıp inceleyebiliyorsan bir bak boyutuna ve büyüklüğüne..
orjinale yakın seçtiğin gif dosyasının adını zoo diye değiştirip yerine kopyala..
yani bunu bir dene... olur sanırım... sonuç alamazsan orjinal gif i geri yüklemen lazım.. kolay gelsin...
[post=181987]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ben bi bulsam önce hangi dosyada yapılacagını önce onu bulmam lasım dosya yöneticilerinde baya aradım ama telin nerde bu screensaver hareketini yaptıgını bulamadım bulsam değiştirmek kolay onu bulamıyorum bana yeri lazım önce yoksa resimi buluyorum zaten :)

PaNTeR

Üye
Dosyayı bulamıyorsan adının zoo olduğunu nerden biliyorsun, ben bu kısmı anlamadım maalesef :ah:

Bana sorarsan 5.53 ile birlikte geldiğinden büyük olasılıkla o dosya z sürücüsündedir, yani rom bellekte... İşin kötü tarafı rom üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyorsun. Resimlerden ekran koruyucu yapan uygulamalar olması lazım, onları denedin mi? Belki farklı bir yöntemle istediğini elde etmiş olursun&#33; ;;)

enigma

enigma

Üye
orjinal duvar kağıdı z: datada bulunuyor. büyük bir ihtimalle datanın içindedir ama z mi c mi emin değilim

undead1

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by enigma@Oct 1 2005, 10:22 PM
orjinal duvar kağıdı z: datada bulunuyor. büyük bir ihtimalle datanın içindedir ama z mi c mi emin değilim
[post=182826]Quoted post[/post]​

yok ben z de buldum zaten ama z den sonra nereye kurulacagını bulamıyorum kafasına göre atıyor biyerlere ?????

Alive

Alive

Üye
Originally posted by undead1+Oct 1 2005, 10:33 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(undead1 &#064; Oct 1 2005, 10:33 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-enigma@Oct 1 2005, 10:22 PM
[post=182826]Quoted post[/post]​

yok ben z de buldum zaten ama z den sonra nereye kurulacagını bulamıyorum kafasına göre atıyor biyerlere ?????
[post=182836]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bence z: yi hic kurcalama :wacko:

PaNTeR

Üye
Z&#39;yi kurcalasa da birşey yapamaz ki, hiçbir uygulama rom belleğe müdehale edemiyor, istesen de birşey silemiyorsun yani...

PaNTeR

Üye
Valla Fuat, istesen de sanırım bu resmi değiştiremeyeceksin... z sürücüsünde ise üzerine başka dosya atmak gibi bir şansın maalesef yok :(

Alive

Alive

Üye
Evet..Oda doru.. :ah:

PaNTeR

Üye
Niyetim bozmak değil ki... Üzerine alınma :oke2:

Alive

Alive

Üye
Originally posted by PaNTeR@Oct 2 2005, 07:58 PM
[post=183479]Quoted post[/post]​

:angry:

Alive

Alive

Üye
Originally posted by PaNTeR@Oct 2 2005, 07:58 PM
[post=183479]Quoted post[/post]​

:angry:

helper007

helper007

Üye
Zaten ekran koruyucuyu z&#39;den c&#39;ye atmıyoki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt