6600 biri bana yardım etsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
6600 biri bana yardım etsin
Bak simdi ben bir memory card reader/writer aldım sonra benim 6600 ın 256 lik hafızakartını taktım oynattım senin buradaki sitelerden oyunlar temalar indirdim baska sitelerden mp3 ler indirdim ama indirdigim bazı oyunların ve butun temaların uzantısı Jar dan başka (jar olmazsı gerekiyorr) zip jad sis gibi bunu nasıl duzeltirim bir fikriniz var mı fexplorer diye program var bunu denetliyen ama onuda kullanmayi bilmiyom yardııııım yardımmmm yardıııım

iOS Developer

iOS Developer

Üye
iyide arkadaşım yanlış yerde arıyorsun....

msw

msw

Üye
Sitede var zaten de tam olarak ne demek istediğini anlamadım

iOS Developer

iOS Developer

Üye
zaten sis olması gerkiyor..açıkçası bende anlamadım....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:wacko:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
duruma bakılırsa gökhan sende bişi anlamdın..:)

karizma

karizma

Üye
Valla bende anlamadım fakat indirdiğin programların sis uzantılı olanlarını yukleyebilirsin telefonuna ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by xmen@Aug 29 2005, 03:13 AM
duruma bakılırsa gökhan sende bişi anlamdın..:)
[post=147399]Quoted post[/post]​

Malesef :(

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
KarDeş ben telefonu oyle cok iyibilmiyom zaten iste SiS dosyalarını aletten telefona atıyom ac dediğimde bilinmeyen dosya biçimi diye yanıt uyari veriyor
ondanda yukleyemiyorum bir işlem yapmam gerekecek mi

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6600 , *.sis ve *.jar formatlı uygulamaların hepsini sorunsuz yükler ve %95'i de çalışır. ;)

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
şimdi tekrar denicem bir sorun olmaz heralde :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle olmaması gerek ;)

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
ya birde bende fexplorer diye bir prog var attığım zaman onun icineatıyo ben orda yukluyom acaba ondan olurmu ki

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
:artı: Gokhan kardeşim oldu teşekkur ederim:artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Mesajlara gelir zaten.Menü / Mesajlar / Gelen Kutusu içinden yüklersen,z dee , Fexplorer'dan da yükleseniz de sorun çıkmaması gerekir. ;)

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
Bir de ben kanalda yeniyim bu albaylığa generale usteğmene binbaşına fln nasıl yukseliniliyor biri soylese

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ne kadar çok gevezelik yaparsan ne kadar çok dokuman yayınlarsan yukselişyorsun ama bunlar bişi ifade etmiyor yanideğişen bişi olmuyor....

karizma

karizma

Üye
Originally posted by xmen@Aug 30 2005, 01:32 AM
ne kadar çok gevezelik yaparsan ne kadar çok dokuman yayınlarsan yukselişyorsun ama bunlar bişi ifade etmiyor yanideğişen bişi olmuyor....
[post=148732]Quoted post[/post]​
+1 yıldızların anlamı yok ;) tabii üstatlarımız oluyor çok yıldızlı arkadaslar

MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by karizma+Aug 30 2005, 04:01 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(karizma &#064; Aug 30 2005, 04:01 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-xmen@Aug 30 2005, 01:32 AM
[post=148732]Quoted post[/post]​
+1 yıldızların anlamı yok ;)
[post=149392]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Ben sadece Gokhan43 ile bir diyaloga girmistim buda seni ilgilendirmez tamam m1 kardes gerginlik yaratma

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Arkadaşlar , konuyu bölmeden , sakin bir şekilde yazışmaya dedvam edelim.

;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt