6300 acılıstakı kasma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umut_tr_umut

umut_tr_umut

Üye
    Konu Sahibi
6300 acılıstakı kasma
arkadaşlar telefonu actıgım zaman tus kılıdını acmak ıcın guvenlık kodunu gırıyorum ve tamama basıyorum ama telefon yaklasın 1 dk boyunca kasıyor yanı hıc bı hareketlılık yok ama ??

• Beğen
Tepkiler: forzaiskenderle

buzmavi

Üye
Arkadaşım 6300ın dahili hafızası 8 mb dır bu yüzden mesaj kayıdı 1000 mesaj boyutuna erişince cihaz açılışta kasma yapıyor mesaj hafızanızı nokia pc suit ile yedekleyin ve hafızayı boşaltın mesajları silin işlem bukadar saygılar

umut_tr_umut

umut_tr_umut

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızasını bomboş yaptım gene aynı :S

parisli-sinan

Üye
vallaa allah sna kolaylık versin :D

zeytuni

Üye
benim hiç açılmıyor güvenlik kodunu giriyorum kapanıp açılıyor :S

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
benim hiç açılmıyor güvenlik kodunu giriyorum kapanıp açılıyor :S
oh oh oh daha önce yüklediğin bi dosyadan dolayıdır bence ben java 6300 için anti-virüs programı ekledim onu bi dene tabi telefon açılırsa....

zeytuni

Üye
yok kanka ondan dolayı değil mesaj 1300 lerde olduğundan dolayı büyük ihtimalle ama nsl sileceğimi bilmiyorum.

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca güvenlik kodunu açmadanda pc ile bağlantı yapamıyorum.

zeytuni

Üye
yardım edebilcek yok mu?

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
Ben biara denedimde öyle mesaj biriktirmeyi 500 den sonra kastığını farkettim sonra tek kalemle hepsini sildim....

zeytuni

Üye
bende kasmayı geçti kitleniyor pc ye bağlayamıyorum güvenlik kodunu açamadığım için

Faraza42

Faraza42

Üye
Kardeş nokia suite gerek yok sen kendin hem tel hem hafıza kartını biraz boşaltırsan sorunun kalmaz bendede oluyodu :D

zeytuni

Üye
hafıza kartını komple çıkartıyorum güvenlik kodu yazınca kitleniyor yinede msj kısmına girebilsem silecem direk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...